Укрзалізниця додає вагон до популярного рейсу "Київ-Варшава"

Укрзалізниця додає вагон до популярного рейсу "Київ-Варшава"

Укрзалізниця додає вагон до популярного рейсу "Київ-Варшава"
Фото: Укрзалізниця/Facebook

"Укрзалізниця" з 1 березня додає вагон класу RIC до найпопулярнішого міжнародного рейсу №67/68 "Київ — Варшава Всходня". Продаж додаткових квитків стартує 28 лютого.

Як повідомили у пресслужбі перевізника, збільшення кількості місць для пасажирів стало можливим після планового ремонту рухомого складу.

З Варшави до України збільшена кількість вагонів популярного потяга вирушить відповідно 2 березня.

В "Укрзалізниці" пояснили, що через розбіжність у ширині колії польської та української залізниць виникає необхідність перестановки вагонних візків на кордоні. Тож за маршрутом "Київ-Варшава" курсують лише вагони міжнародного стандарту RIC із тримісними купе.

Додаткові квитки можна купити лише через застосунок "Укрзалізниці" з 08:00 28 лютого. Варшавський напрямок доступний тільки зареєстрованим пасажирам з реальним номером телефону, продають не більше 4 квитків в одні руки.

В "Укрзалізниці" нагадали, що з України до Польщі продовжує курсувати новий поїзд №19/20 "Київ — Хелм" зі зручною пересадкою на Варшаву.

Обидва вказані рейси вирушають із Києва одночасно о 18:14 щоденно, до Хелма прибувають о 4:55, а до Варшави — о 10:12.

Що відомо про залізничний маршрут "Київ-Варшава"

Найпопулярнішим міжнародним поїздом "Укрзалізниці" залишається рейс "Київ — Варшава". З 10 листопада квитки на цей потяг продаються лише онлайн. За день залізниця отримує понад 2 тисячі запитів на сайті щодо купівлі квитків на цей рейс, але місткість поїзда була обмежена 150 місцями на рейс.

Національний залізничний оператор "Укрзалізниця" змінив схему продажу квитків на міжнародні рейси через діяльність перекупників, які працювали всередині компанії.

Через сходження з рейок потяга "Київ-Варшава" на Волині розпочали досудове розслідування. Потяг зійшов із рейок 19 лютого, коли рухався в напрямку Республіки Польща. Аварія трапилася у районі залізничного мосту через річку Турія на Волині.

Читайте також

"Залізна українізація": "Укрзалізниця" позбудеться російських назв і позначок

У Києві встановили пам’ятний знак на честь залізничників, які загинули внаслідок російської агресії

Вибір редакції

На початок