У Хмельницькому провели в останню путь Віктора Здибеля

У Хмельницькому провели в останню путь Віктора Здибеля

У Хмельницькому провели в останню путь Віктора Здибеля
Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому попрощалися із військовослужбовцем Віктором Здибелем, 1974 року народження. За словами побратима, загинув воїн 21 лютого у Луганській області від пострілу ворожого танка. Поховали військового на Алеї Слави.

Під час повномасштабного вторгнення 48-річний Віктор Здибель на війну пішов добровольцем, розповідає мати загиблого Надія Григорівна.

"Він сказав: "Мамо, я пішов на війну. Нікому нічого не сказав, я ж служив в національній гвардії, і хто піде воювати, я пішов". Він прийшов у відпустку на кілька днів, і знову збирається і їде. Кажу: дитино, мама ж сама, як я буду сама. "Все буде добре, - він мені каже. - Мамо, вже війна закінчується я приїду". Я кажу: Вітя, кінця нема тій війні, як ти поїдеш", - пригадує мати загиблого.

Вшанувати пам'ять загиблого прийшов однокласник Сергій. Каже, бачився із загиблим Віктором два роки тому: "Вже 30 років минуло, як школу позакінчували. Пригадую, що був гарною і порядною людиною. В садочку разом були, і в школі разом вчилися до восьмого класу, багато поприходило його однокласників".

Побратим загиблого згадує першу зустріч із Віктором: "Ми познайомилися у військкоматі. Він був дуже достойною людиною. Всі товариші дуже жалкують, що його немає з нами. Просто нас у військкоматі поперемішували по підрозділах і ми почали спілкуватися. Далі в нас було тісніше спілкування на Харківщині, там в нас був військовий батальйон і заступали разом на позиції. Багато хлопців на нього рівнялися, він своїм характером, своєю поведінкою показував, як все має бути".

За словами побратима, Віктор загинув 21 лютого в Луганській області від пострілу ворожого танка.

Читайте також

  • Хмельниччина втратила ще шістьох своїх захисників

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок