"Розбещував 4-річну дівчинку". На Сумщині чоловіка засудили до 6 років позбавлення волі

"Розбещував 4-річну дівчинку". На Сумщині чоловіка засудили до 6 років позбавлення волі

В суді було доведено вину 49-річного мешканця Сумського району, який розбещував 4-річну дівчинку, спричинивши при цьому їй легкі тілесні ушкодженняЧ. 2 ст. 156 та ч. 1 ст. 125 КК України.. Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі.

В листопаді 2021 року чоловік, перебуваючи в м. Суми у квартирі своєї співмешканки, залишився наодинці з її 4-річною онукою та вчинив з нею розпусні дії, йшлося в офіційному повідомленні.

З огляду на вік, дівчинка не зрозуміла значення протиправних дій, які з нею вчинив дорослий, однак розповіла про них бабусі, яка вже й повідомила про вказаний факт у поліцію. У ході слідства інформація підтвердилась. Тоді медики зафіксували на тілі дитини легкі тілесні ушкодження, зазначили в прокуратурі.

Обвинувачений під час судового засідання свою провину заперечував та стверджував, що співмешканка його обмовила, однак рішенням суду всі його доводи визнано необґрунтованими. На вирок суду він чекав за ґратами.

Так чоловіка засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади та займатись будь-якою діяльністю, пов’язаною з піклуванням за дітьми та їх вихованням строком на 3 роки.

Що відомо

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок