"Рахунок готових пар шкарпеток йде вже на сотні". Як працівниці "Івано-Франківськгазу" допомагають ЗСУ

"Рахунок готових пар шкарпеток йде вже на сотні". Як працівниці "Івано-Франківськгазу" допомагають ЗСУ

"Рахунок готових пар шкарпеток йде вже на сотні". Як працівниці "Івано-Франківськгазу" допомагають ЗСУ
Фото: Facebook/АТ "Івано-Франківськгаз"

Працівниці Косівської дільниці "Івано-Франківськгазу" плетуть шкарпетки для бійців Збройних сил України. За три місяці вони зв'язали кілька сотень пар. Про це повідомили на Facebook-сторінці АТ "Івано-Франківськгаз".

Шкарпетки плетуть 15 жінок. Виготовляють з натуральної вовни найбільш ходові розміри: від 39 до 42.

"Рахунок готових пар шкарпеток йде вже на сотні, адже третій місяць дівчата більшість вільного часу присвячують такій своєрідній формі волонтерства", — йдеться у дописі.

Одна з волонтерок Світлана — слюсар 4 розряду, а також виконує обов’язки діловода. Вона сплела понад 30 пар шкарпеток. Жінка розповідає: на виготовлення однієї йде від одного до трьох днів — все залежить від кількості вільного часу.

Зі слів волонтерки, військові — задоволені. Кажуть, що у вовняних виробах тепло й одразу почуваєшся комфортно.

Світлана плете з дитинства. В'язати речі її навчила мама. Раніше багато плела для себе. Зараз з'явилася можливість застосувати свої вміння для допомоги війську.

"Раніше шкарпетки в'язала лише для дитини, але масштабувати досвід виявилося досить легко. Тож, коли мені запропонували в'язати шкарпетки для наших колег-газовиків, які зараз у ЗСУ, погодилася ділитися досвідом з іншими дівчатами", — розповідає жінка.

Волонтери Косівської дільниці долучаються і до інших ініціатив: допомагають виготовляти окопні свічки, а також роблять консервації.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок