На Закарпатті стався землетрус магнітудою 3,3

На Закарпатті стався землетрус магнітудою 3,3

На Закарпатті стався землетрус магнітудою 3,3
Скрін з googlemaps

Землетрус магнітудою 3,3 стався 27 лютого на Закарпатті. На Facebook-сторінці Головного центру спеціального контролю повідомили: землетрус зафіксували о 3:15 в районі селища Велика Добронь.

Землетрус магнітудою 3,3 (за шкалою Ріхтера) на глибині 2 км зареєстрували у районі селища Велика Добронь, 19 км на захід від міста Мукачево о 03:15:39.

За розрахунками землетрус не несе загрози для населення, за класифікацією відноситься до сильно відчутних, землетрус відчувається всередині будівлі багатьма людьми, під відкритим небом — небагатьма. Люди прокидаються, але ніхто не лякається. Коливання подібні зі струсом, утвореним тяжко навантаженим автомобілем. Тремтіння вікон, дверей, посуду. Скрипіння підлоги та стін. Починається дрижання меблів. Предмети, які висять, легко розхитуються; рідина у відкритих ринках злегка коливається. У автомобілях, які стоять на місці, поштовх помітний.

Останній землетрус, який відчувався більш ніж у 15 населених пунктах Закарпаття, зареєстрували 3 січня 2023 року у Іршаві. Землетрус магнітудою 3,8 стався на глибині 6 км, — повідомляють у Головному центрі спеціального контролю.

Читайте також:

  • Покарання РФ за викрадення дітей, допомога Саудівської Аравії, рік від знищення "Мрії". 369 день війни. Онлайн;
  • У Путіна незабаром може виникнути дефіцит новобранців — ISW;
  • За добу армія РФ втратила 560 військових, літак і 11 безпілотників — Генштаб.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок