Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Саудівської Аравії

Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Саудівської Аравії

Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Саудівської Аравії
Володимир Зеленський і глава МЗС Саудівської Аравії Фейсал бін Фархан Аль Сауд, 26 лютого 2023. Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із міністром закордонних справ Королівства Саудівська Аравія принцом Файсалом бін Фарханом Аль Саудом, під час якої сторони обговорили підтримку України та шляхи досягнення миру.

Про це повідомляє пресслужба президента.

Зазначається, що це — перший офіційний візит очільника МЗС королівства в Україну з часу встановлення дипломатичних відносин.

Читайте також: Допомога від найбільшої економіки Близького Сходу: подробиці візиту до Києва міністра Саудівської Аравії

"Цінуємо цей візит і розглядаємо його як важливе свідчення підтримки України, особливо в дні річниці початку повномасштабної агресії. Наскільки я знаю, це перший візит за понад 30 років нашої незалежності. Розраховую, що він надасть нового імпульсу подальшій активізації нашого взаємовигідного діалогу", — наголосив Зеленський.

Під час перемовин президент та міністр обговорили важливість підтримки Саудівською Аравією суверенітету й територіальної цілісності України, зокрема в межах ООН. Окрему увагу також приділили імплементації української формули миру. Володимир Зеленський запросив Саудівську Аравію долучитися до реалізації окремих пунктів формули, подякувавши за візит.

"Розраховую на те, що він надасть нового імпульсу для подальшої активізації нашого взаємовигідного діалогу. Дякую за підтримку миру в Україні, нашого суверенітету й територіальної цілісності! Це дуже важливо для нас і нашого суспільства", — додав гарант.

Читайте також

Спроби наступу РФ, день спротиву окупації Криму. 368 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок