Анна Кривонос достроково закінчила біатлонний сезон після чемпіонату світу: у чому причина

Анна Кривонос достроково закінчила біатлонний сезон після чемпіонату світу: у чому причина

Анна Кривонос достроково закінчила біатлонний сезон після чемпіонату світу: у чому причина
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

На заключних етапах Кубка світу біатлоністка не виступатиме.

Українська біатлоністка Анна Кривонос достроково завершила сезон після виступів на чемпіонаті світу. Про це повідомляє Biathlon.com.ua

Кривонос була однією з шести біатлоністок, які увійшли до складу збірної України на чемпіонат світу. На світовій першості в Обергофі 26-річна біатлоністка мала лише один старт - індивідуальну гонку, яку закінчила на 85-му місці.

Після індивідуальної гонки Олександр Кравченко повідомляв, що Кривонос перебувала у незадовільному стані через хворобу. А згодом не потрапила до складу на жіночу естафету після того, як її була вимушена пропустити Юлія Джима, внаслідок чого гонку бігла Дар'я Блашко.

Читайте також: "Вона не готова до гарного результату". Юрай Санітра прокоментував включення Дар'ї Блашко в жіночу естафету

Як повідомляє Biathlon.com.ua, сезон для Анни Кривонос остаточно завершено. Біатлоністка вже повернулася в Україну, проте які саме проблеми зі здоров'ям стали причиною такого рішення - не повідомляється.

Таким чином, 26-річна біатлоністка пропустить три заключні етапи Кубка світу. Найближчий з них відбудеться у чеському Нове-Место з 2 до 5 березня.

Що відомо про проблеми зі здоров'ям Кривонос?

Кривонос була єдиною українською біатлоністкою, що взяла участь на всіх шести попередніх етапах Кубка світу, а також на чемпіонаті світу у сезоні 2022/23. Найкращий результат їй вдалося показати на етапі в Рупольдингу, де вона посіла 41-е місце в індивідуальній гонці.

Після виступу в індивідуальній гонці в Рупольдингу українська біатлоністка, коментуючи свій результат, розповідала в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт, що "не відійшла від своєї хвороби". Однак не деталізувала, у чому саме відчуває дискомфорт.

"Враження не дуже позитивні, тому що я подивилася на свій хід, потім подивилася, яке я посіла місце, хоча я хотіла нарешті заїхати в свої перші очки, але не склалося. Хід поганий, але задоволена, що зі стрільбою впоралася. Швидкість - здавалося, що добре іду, за особистими відчуттями думала, що навіть у 30-ку можу заїхати. Але на фініші побачила, що не дуже добре йшла, і зараз сиджу засмучена. Можливо, трішки не відійшла від своєї хвороби", - говорила Кривонос після гонки.

Після змагань у Рупольдингу Кривонос виступила на етапі Кубка світу в Антгольці, на чемпіонатах Європи та світу. Саме світова першість в Обергофі стала останньою для 26-річної біатлоністки у сезоні.

Як Анна Кривонос виступала у сезоні 2022/23

  • Вийшла на старт у 13 гонках (дев'ять - особистих) на рівні Кубка світу та чемпіонату світу. Ще два старти мала на чемпіонаті Європи в Ленцергайде: 16-е місце в індивідуальній гонці, 22-е - у спринті.
  • Найкращий результат сезону на рівні Кубка світу - 41-е місце (індивідуальна гонка, Рупольдинг).
  • Між етапами Кубка світу Кривонос взяла участь на чемпіонаті України, де стала переможницею у гонці переслідування.

Вибір редакції

На початок