"Армія - і пішов битися". Українець переміг у дебютному бою у Bellator, виїхавши на нього за 10 днів через службу у ЗСУ

"Армія - і пішов битися". Українець переміг у дебютному бою у Bellator, виїхавши на нього за 10 днів через службу у ЗСУ

"Армія - і пішов битися". Українець переміг у дебютному бою у Bellator, виїхавши на нього за 10 днів через службу у ЗСУ
Getty Images

Ще один український боєць у промоушні ММА.

25-річний Дмитро Гриценко - один із представників України у змішаних єдиноборствах, що виступає у напівсередній вазі. Гриценко дебютував на професійному рівні в ММА ще у 2016 році і з того часу здобув сім перемог у кар'єрі.

У грудні 2022 року Гриценко підписав контракт з промоушном Bellator. І отримав можливість дебютувати в андеркарді івенту Bellator 291, головною подією якого стало повернення іншого українця - Ярослава Амосова - проти американця Логана Сторлі у титульному поєдинку.

Читайте також: Ярослав Амосов впевнено захистив титул чемпіона Bellator у першому бою за 20 місяців

На момент підписання контракту з Bellator Гриценко перебував у лавах Збройних Сил України. А саму підготовку проводив в Україні, лише за десять днів вирушивши до нього в Ірландію.

"Стан бомбово. Загалом, я ж служу в ЗСУ, і мене не відпускали на бій. Я зміг виїхати тільки за 10 днів до нього, хоча знав про поєдинок за декілька місяців. І от відповідно, я не міг виїхати, то і не міг нормально готуватись, адже в складі Збройних сил постійно був на шикуваннях, навчаннях і тому подібному. Я тренувався як Роккі Бальбоа – в підвалі, бив голими руками по долоням хлопцям, бігав", - розповідав Гриценко в коментарі XSport.

Як Гриценко дебютував у Bellator?

Дебютувати у Bellator український боєць мав проти італійця Даніеле Скатіцці (11-6). Цей бій став для Гриценка першим за 17 місяців: востаннє він виходив в октагон ще у Полтаві, здобувши перемогу над іншим українцем Романом Головіновим у межах вечора Professional Fighter League Storm Fighting Night Storm.

Перший бій у Bellator вийшов для Гриценка непростим: вже на старті поєдинку він отримав низку сильних ударів від італійця. Хоча і зміг відповісти на них своїми.

Крім ударів, український боєць часто відповідав спробами захоплення суперника. І мав перевагу над італійцем за кількістю влучних активних дій.

Лише наприкінці останнього третього раунду Скатіцці наважився піти в останню атаку на Гриценка зі спробою нокаутувати - українцеві вдалося відбитися.

Визначати переможця бою довелося суддям - усі троє одностайно віддали перемогу Гриценкові: 30-27, 29-28, 29-28. Італійського бійця українець перевершив за точністю майже в усіх видах ударів.

Про перемогу Гриценка після успішного титульного захисту згадав і Ярослав Амосов. На пресконференції він відзначив успіх українського бійця, а також звернув увагу на його підготовку до дебюту в Bellator.

"Це мій друг з України, я знаю його вже тривалий час. Він мені як брат. Ми підписали контракт з Гриценком, вітаю його з цим. Він хороший боєць, має все для цього: гарні удари, добре почуває себе у боротьбі. [Гриценко] у хорошому стані, гарна психологія, розумний. Перед цим поєдинком у нього не було тренувального табору, а тепер він має контракт. Український стиль: армія - і пішов битися", - сказав Амосов.

Що відомо про Дмитра Гриценка

  • 25-річний український боєць змішаних єдиноборств з Шепетівки.
  • Після перемоги над Скатіцці в активі Гриценка 8 перемог у восьми боях.
На початок