Київ і область у неділю будуть зі світлом — ДТЕК

Київ і область у неділю будуть зі світлом — ДТЕК

Київ і область у неділю будуть зі світлом — ДТЕК
Електроопора. Ілюстративне фото: УНІАН

На 26 лютого у НЕК "Укренерго" не надали обмежень споживання електроенергії. Це дозволяє не вимикати світло у Києві та Київській області.

Про це повідомили у компанії ДТЕК.

Однак унаслідок пошкодження мереж "Укренерго" в деяких енерговузлах можливі відключення за графіком.

Графіки у Києві можна перевірити за посиланням. Жителі області можуть дізнатись час відключень на сайті.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням у Києві та області

21 лютого за дорученням "Укренерго" у Київській області мали проводитися заміри споживання електроенергії. У зв'язку із цим в області графіки відключень застосовувати не збиралися. Утім внаслідок погіршення погоди на Київщині почались аварійні відключення світла. Без електроенергії були понад 7 тисяч споживачів.

У ДТЕК повідомили, що через ремонтні роботи на електромережах 18-19 лютого у деяких районах Києва, а також на території Київської області можливі стабілізаційні вимкнення електроенергії.

"Укренерго" на одну добу, 17 лютого, скасував обмеження споживання електроенергії в Києві та проводило заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Тому у столиці світло не вимикали.

14 лютого світло у Києві не вимикали. За винятком трьох районів, де є дефіцит пропускної спроможності мереж.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

Читайте також

У Києві вдосконалили графік відключень світла

Вибір редакції

На початок