Історія поліцейського з Одещини, який у вихідний врятував жінку від зґвалтування

Історія поліцейського з Одещини, який у вихідний врятував жінку від зґвалтування

Історія поліцейського з Одещини, який у вихідний врятував жінку від зґвалтування
ГУНП в Одеській області

Старший сержант патрульної поліції Білгорода-Дністровського у вихідний день врятував незнайомку від зґвалтування. За це правоохоронця нагородили нагрудним “Знаком пошани”. Про таке розповіли у пресслужбі Нацполіції Одеської області.

За словами самого Андрія, 5 червня у нього був вихідний. Того разу чоловік обрав нетиповий для себе маршрут: зазвичай цим шляхом він ніколи не ходив.

“Я просто йшов по своїм справам неподалік від вокзалу. Раптом почув галас - хтось кликав на допомогу. Коли обернувся, побачив, як чоловік взяв за горло жінку та завалив її на траву. Він душив її, хоча жінка благала відпустити її”, - розповів поліцейський.

Історія поліцейського з Одещини, який у вихідний врятував жінку від зґвалтування
Історія поліцейського з Одещини, який у вихідний врятував жінку від зґвалтування. ГУНП в Одеській області

Після звільнення жінки, Андрій почав розпитувати її про обставини події. Виявилось, що нападника вона бачила вперше.

“І поки ми спілкувались, цей чоловік спробував втекти. Довелося бігти за ним. Ну, він пробіг метрів 300-400, потім я його наздогнав. Головне - що вчасно опинився там, де потрібно”, - розповів старший сержант.

38-річна жінка, яку врятував Гірник, зазначила, що у ту мить Андрій був єдиною людиною, яка проходила повз.

“І він почув мене. Через якісь півтори секунди вже був біля нас. Чоловік не встиг заподіяти мені особливої шкоди, лише сильно душив, через що на шиї залишилися синці. Я і не знала, що Андрій - поліцейський. Поки ми чекали на правоохоронців, поруч так ніхто більше й не пройшов. Ані душі. Цю людину мені просто послали для порятунку”, - поділилася жінка.

Як розповіла Суспільному Одеси старша інспекторка сектору моніторингу Білгород-Дністровського відділу поліції Наталія Заремба, Андрій працює в поліції майже 20 років.

За цей час він працював патрульним і в Одесі, після чого знову повернувся до Білгорода-Дністровського. Під час реформи поліції, за словами Заремби, Гірник успішно склав переатестацію та продовжив роботу.

Це не перший випадок, коли поліцейський допоміг комусь поза роботою. Якось він витягнув із замету автівку з породіллею та довіз її до пологового будинку, розповіла Наталія Заремба.

Зазначимо, 56-річному чоловіку, якого затримав Андрій, повідомили про підозру у замаху на зґвалтування. Наразі він чекає на суд у слідчому ізоляторі. Підозрюваному загрожує ув'язнення на строк від п'яти до десяти років.

Суспільне Одеси готове озвучити позицію підозрюваного, якщо він виявить таке бажання та звернеться в редакцію в будь-який зручний спосіб.

Читайте також

На початок