РФ застосовує некеровані ракети для обстрілу Бахмута: український військовий розповів про ситуацію у місті

РФ застосовує некеровані ракети для обстрілу Бахмута: український військовий розповів про ситуацію у місті

РФ застосовує некеровані ракети для обстрілу Бахмута: український військовий розповів про ситуацію у місті
Місцеві жителі у Бахмуті, Донецька область, 14 лютого 2023 р. Фото: АР

Російські військові обстріюють Бахмут з некерованих ракет. Про це розповів у Telegram командир групи аеророзвідки ЗСУ із позивним "Мадяр".

"Російські військові продовжують вести з різною інтенсивністю артилерийський вогонь мінометний вогонь та застосовує "Град". За останню добу зафіксована робота НУРСів – це некеровані авіаційні ракети, які заряджаються в касету для авіації", — каже "Мадяр".

Всі російські штурми околиць Бахмута не мали успіху. Немає додаткового накопичення сил РФ на околицяїх міста, але їх консентрація велика, аби вести штурмові дії.

За його словами, південний фланг має стабільну ситуацію. Північний фланг Бахмута — це найважий відрізок, бо велика консентрація сил РФ та їх штурмові дії.

За даними Генштабу ЗСУ, від початку доби на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати позиції наших військ, здійснив декілька безуспішних спроб поблизу населених пунктів Оріхово-Василівка, Берхівка, Іванівське та Північне Донецької області. Обстрілів зазнали райони 18 населених пунктів. Серед них - Оріхово-Василівка, Бахмут, Іванівське, Курдюмівка, Озарянівка та Нью-Йорк Донецької області.

Що відомо про жителів та руйнування у Бахмуті

У Бахмуті залишається понад сто дітей. Наразі адміністрація області та міста разом зі співробітниками ДСНС та поліції намагаються евакуювати всі родини з дітьми, розповів Суспільному заступник міського голови Бахмута Олександр Марченко.

У місті залишаються близько шести тисяч жителів.

За даними голови Донецької ОВА Павла Кириленка, Бахмут зруйнований на 80 відсотків.

Читайте також про ситуацію у Бахмуті

Командувач Східного угрупування військ відвідав частини Сил оборони, які захищають Бахмут

Під Бахмутом прикордонники знищили чотирьох російських окупантів та взяли у полон одного

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок