Лукас Гофер достроково завершив біатлонний сезон. Він провів усього п'ять стартів у сезоні

Лукас Гофер достроково завершив біатлонний сезон. Він провів усього п'ять стартів у сезоні

Лукас Гофер достроково завершив біатлонний сезон. Він провів усього п'ять стартів у сезоні
AP

Він так і не проведе жодної гонки на Кубку світу у сезоні.

Лідер чоловічої збірної Італії з біатлону Лукас Гофер оголосив про завершення виступів у сезоні 2022/23. Про це повідомила Федерація зимових видів спорту Італії (FISI).

33-річний Гофер через запалення сухожилля в лівій нозі пропустив старт біатлонного сезону в грудні, однак він так і не зміг відновитися від травми, тож на рівні Кубка світу не дебютував.

Однак лідер збірної Італії потрапив до заявки на чемпіонат світу-2023. Перед змаганнями в Обергофі він провів лише одну гонку в сезоні: італієць змагався у спринті на Кубку IBU у Обертілліаху, де фінішував 53-м.

На ЧС-2023 з біатлону Лукас Гофер провів чотири гонки. Найкращий особистий результат італійського біатлоніста - 28-ме місце у спринті.

Читайте більше: "Бак порожній". Емільєн Жаклен достроково закінчив сезон після ЧС-2023 з біатлону

А після турніру в Обергофі Гофер вирішив достроково завершити сезон. Як зазначає FISI в своїй заяві, біатлоніст "вирішив, за погодженням з технічним персоналом та медичною комісією FISI, взяти перерву, щоб остаточно відновитися від запалення сухожиль гомілки".

Через хронічні проблеми зі здоров'ям Гофер розглядає можливе завершення своєї кар'єри. На початку 2023 року Лукас сказав про це в одному із своїх інтерв'ю: "Влітку я спокійно прийму рішення [стосовно майбутнього]", - сказав Лукас Гофер.

Усі результати Лукаса Гофера в сезоні 2022/23

  • Чемпіонат світу: 28-е місце (спринт), 35-е місце (переслідування), 72-е місце (індивідуальна), 7-е місце (естафета)
  • Кубок IBU: 53-е місце (спринт)
Читайте більше: "Зі здоров’ям не все так". Дар’я Блашко може достроково завершити біатлонний сезон

Хто такий Лукас Гофер

  • Лукас Гофер - 33-річний італійський біатлоніст. Учасник 4 Олімпіад та 11 чемпіонатів світу - 4-разовий призер світових першостей та 2-разовий олімпійський призер.
  • Закінчував три сезони Кубка світу у топ-10 загального заліку, усього за кар'єру виграв дві особисті гонки і загалом 11 разів підіймався на подіум в особистих стартах.
На початок