У Лондоні частину вулиці біля посольства РФ перейменували на честь Києва

У Лондоні частину вулиці біля посольства РФ перейменували на честь Києва

У Лондоні частину вулиці біля посольства РФ перейменували на честь Києва
Фото: Westminster City Council

У Лондоні ділянку вулиці Бейсуотер-роуд, що біля приміщення консульського відділу посольства Росії, перейменували на Київ-роуд. Міська рада лондонського району Вестмінстер ухвалила таке рішення до роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляється на сайті відомства, це зробили на прохання представників української громади Вестмінстера, які змушені були виїхати з України через російську військову агресію.

"Нам, як центру міжнародної столиці, здалося цілком доречним, щоб частина нашого міста несла вогонь непокорених захисників України. Це невеликий відрізок дороги, але ми хочемо показати народу України, що його боротьба займає помітне місце в нашому місті. Назви місць у Лондоні змінювалися протягом десятиліть, щоб позначити важливі моменти чи постаті в історії, тому Київська дорога є частиною цієї давньої традиції", — йдеться у повідомленні.

Вранці 23 лютого у Лондоні група активістів розфарбувала у синьо-жовті кольори вулицю Бейсуотер-роуд біля російського посольства. Представники Led by Donkeys заявили, що протест був організований, щоб нагадати Росії про незалежність України як суверенної держави напередодні річниці повномасштабного вторгнення.

Читайте також

Поки ми живі. Три історії про ціну великої війни

Вибір редакції

На початок