Канада запровадила санкції проти президента російської федерації хокею: що про нього відомо

Канада запровадила санкції проти президента російської федерації хокею: що про нього відомо

Канада запровадила санкції проти президента російської федерації хокею: що про нього відомо
AP Photos

70-річний Владислав Третьяк є депутатом Держдуми та публічно підтримував повномасштабне російське вторгнення до України.

Канада наклала санкції на триразового олімпійського чемпіона з хокею Владислава Третьяка. Про це інформує видання Inside the Games.

Про введення нового пакету санкцій проти Росії в п'ятницю, 24 лютого, оголосив канадський прем'єр-міністр Джастін Трюдо. Серед іншого, під дію обмежувальних заходів потрапили 129 осіб та 63 організації.

До числа санкціонованих осіб потрапив і 70-річний Третьяк, чинний депутат парламенту РФ. Водночас він обіймає посаду президента російської хокейної федерації, яку очолив у 2006 році.

Санкції передбачають замороження активів осіб та заборону на ведення з ними бізнесу. З ними також забороняється проводити фінансові транзакції.

Водночас у канандському Торонто Третьяк входить до Зали хокейної слави. У 1989 році він став першим радянським хокеїстом, якому підкорилося це досягнення.

Від початку повномасштабного російського вторгнення функціонер висловлювався на підтримку військовиків РФ, що від лютого минулого року беруть участь у війні проти України.

"Молодь у зоні [т. зв.] спеціальної воєнної операції - герої. Хлопці, що сьогодні на передньому фронті, - молодці, вони герої. А кажуть, що молоді немає. Вони демонструють приклад мужності, відваги", - розповідав ексхокеїст восени 2022 року.

Хто такий Владислав Третьяк

  • 70-річний депутат Держдуми РФ. Президент Федерації хокею Росії.
  • Олімпійський чемпіон 1972-го, 1976-го та 1984-го років з хокею у складі збірної СРСР. Десятиразовий чемпіон світу (останній титул - 1983 року).
  • Від 1989-го - член Зали хокейної слави в Торонто.

Вибір редакції

На початок