Знову "бавовна". Які наслідки вибухів в окупованому Маріуполі

Знову "бавовна". Які наслідки вибухів в окупованому Маріуполі

Знову "бавовна". Які наслідки вибухів в окупованому Маріуполі
Маруполь. Фото: Telegram/Маріупольська міська рада

Жителі окупованого Маріуполя чули вибухи у місті у ніч на 25 лютого. За даними радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, підтверджені влучання у склади бойових комплектів російських військ.

Він повідомив, що знищені дві бойові машини піхоти, один танк, одна самохідна артилерійська установка, а також загинули та поранені близько пів сотні окупантів.

Раніше радник мера написав за інформацією Маріупольського Спротиву, що влучання було у склад боєкомплектів у районі Новоселівки Центрального району — виникла пожежа та здетонували снаряди.

Що відомо про ситуацію в Маріуполі

  • В окупованому Маріуполі вже кілька днів поспіль лунають вибухи. В Маріупольській міській раді заявляють про влучання у склади та бази російських окупантів. Своєю ж чергою окупаційна адміністрація міста заявляє про роботу ППО.
  • В тимчасово окупованому Маріуполі ввечері 21 лютого пролунали понад десять вибухів. Підтверджені два ураження складів окупантів — були влучання у склад боєкомплектів, які здетонували, в аеропорту Маріуполя та в місце базування окупантів у Кальміуському районі на території Стану-3000 Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча.
  • В окупованому Маріуполі увечері 12 лютого пролунали вибухи. Щонайменше три вибухи почули жителі у Мангуші, Микільському та всіх районах Маріуполя
  • В селі Мелекіне під Маріуполем розмістили новоприбулий корпус російських окупантів. Їх близько тисячі. Їм переважно 25-30 років. Вони базуються в покинутих пансіонатах.
  • За добу 20 лютого російських військових, які перебували на ділянці Малоянісоль — Микільське, відправили на Вугледарський напрямок.

Читайте також

Рік війни у Маріуполі: радник мера Петро Андрющенко підсумував втрати

Для українських військових Маріупольський напрямок не є недосяжним — Гуменюк

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок