У Близнюківській громаді придбали квадрокоптер для військових

У Близнюківській громаді придбали квадрокоптер для військових

У Близнюківській громаді придбали квадрокоптер для військових
Близнюківська громада зібрала гроші на квадрокоптер для військових. 24 лютого 2023 року. Фото: Близнюківська громада/Facebook

24 лютого Близнюківський селищний голова отримав квадрокоптер для військових, на придбання якого протягом різдвяно-новорічних свят збирали гроші усією громадою.

Про це повідомили у Близнюківській громаді.

"Гроші на придбання квадрокоптера почали збирати ще 25 грудня акцією "Щедра кутя", продовжили засіванням селищного голови. Жителі громади та зовсім незнайомі люди, які дізналися про збір з соцмереж, зібрали 280 тисяч гривень", — йдеться у повідомленні.

214 тисяч гривень витратили на квадрокоптер, 66 — на тепловізор.

"Сьогодні я безмежно радий і пишаюся людьми, поруч з якими маю честь жити. Лише уявіть, кожен метр звільненої території та кожен вбитий окупант — це все, у що ми з вами зробили внесок. Навіть гривня на допомогу армії — крок до спільної перемоги. Не всі герої є українцями, але всі українці і близнюківці — герої", — говорить голова громади Геннадій Король.

Що відомо

  • Голова Близнюківської громади Геннадій Король зміг нащедрувати разом зі співаками майже 60 тис. гривень на квадрокоптер для 92 ОМБр.
  • Голова Близнюківської територіальної громади Геннадій Король повернувся до виконання робочих обов'язків 7 грудня: понад дев'ять місяців він воював у складі 92-ї бригади.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок