"Зоря" в річницю повномасштабного вторгнення РФ презентувала "українізований" логотип: які зміни внесли луганчани

"Зоря" в річницю повномасштабного вторгнення РФ презентувала "українізований" логотип: які зміни внесли луганчани

До цього назва команди була написана російською.

Футбольний клуб "Зоря" змінив мову свого офіційного логотипу. До цього на емблемі луганчан назва клубу була написана російською.

Зміни у логотипі стосуються лише надпису "Заря Луганск", який тепер буде написано українською "Зоря Луганськ". Графічну частину зміни не зачепили.

Оновлений логотип "Зоря" презентувала у п'ятницю, 24 лютого, в день річниці повтомасштабного вторгення Росії в Україну. Відповідне відео клуб опублікував на своїх сторінках у соцмережах.

У жовтні 2022 року керівництво "Кривбаса" закликало "Зорю" змінити назву команди на клубному логотипі. Тоді керівництво криворізької команди зазначило, що "в цій ситуації, коли в Україні з 2014 року йде війна, а з 24 лютого відбулося повномасштабне вторгнення рашистів на нашу землю, коли країна-агресор кожного дня вбиває українців, у когось в нашому футболі ще залишаються логотипи російською мовою?! Це порушує як юридичні, так і в першу чергу всі моральні норми".

Що відомо про сезон "Зорі"

  • "Зоря" не змогла подолати кваліфікацію Ліги конференцій, поступившись за підсумком двох матчів з рахунком 3:1 румунській "Університаті".
  • Першу частину чемпіонату України "Зоря" закінчила на четвертому місці. Луганчани здобули 28 очок у 15 матчах УПЛ.
  • Найкращий бомбардир "Зорі" в чемпіонаті України - Ігор Кирюханцев. На рахунку футболіста п'ять голів в 11 іграх.
  • Другу частину сезону в національному чемпіонаті "Зоря" розпочне 5 березня. У цей день луганчани зустрінуться з "Ворсклою".
На початок