"Наступали три роти". На Луганщині українські військові відбили два масованих наступи окупантів — Гайдай

"Наступали три роти". На Луганщині українські військові відбили два масованих наступи окупантів — Гайдай

"Наступали три роти". На Луганщині українські військові відбили два масованих наступи окупантів — Гайдай
Фото: Генеральний штаб ЗСУ

У Луганській області 23 лютого росіяни спробували наступати на двох напрямках: втратили до роти солдат та важку техніку. Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"На сьогодні Білогорівський напрямок більш менш стабільний. Що стосується Кремінної, вчора нацгвардійці 15-го полку відбили наступ, який окупанти спробували зробити достатньо великими силами. Три роти пішли в наступ, повернулось тільки дві", — повідомив Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, окупанти втратили близько 70 військових, кількість поранених росіян уточнюється.

Сергій Гайдай додав, що на Сватівському напрямку росіяни також намагались наступати, але переважно з використанням важкої техніки. Їх наступ стримала 92 бригада.

Що відомо про ситуацію на фронті Луганщини

  • На напрямку між Сватовим та Кремінною росіяни після спроб наступати зазнали значних втрат, через це наразі ситуація на цих напрямках відносно спокійна.
  • Місцеві окупаційні адміністрації Луганщини отримали наказ командувача військ південного військового округу Міністерства оборони РФ щодо прискорення мобілізаційних заходів. Окупантам необхідно поставити на облік усіх чоловіків, провести їхній медогляд та забезпечити документами.
  • Основна фаза російських наступальних операцій в Луганській області триває, і Росія, ймовірно, не має достатніх незадіяних резервів для різкого збільшення масштабу або інтенсивності наступу цієї зими.
  • На Куп’янському та Лиманському напрямках 23 лютого окупанти безуспішно наступали поблизу населених пунктів Стельмахівка, Діброва, Білогорівка, Федорівка та Роздолівка. Обстріляли понад 20 районів населених пунктів, зокрема, Новоселівського, Стельмахівки, Макіївки, Ямполя, Невського, Діброви і Білогорівки на Луганщині та Григорівки, Спірного, Берестового, Роздолівки та Федорівки Донецької області. Завдали авіаударів неподалік Серебрянського лісництва і Білогорівки на Луганщині. Також постраждали Спірне та Сакко і Ванцетті Донецької області. На цьому напрямку окупанти застосували 6 баражуючих боєприпасів типу “Ланцет”.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок