Справа про стрілянину на "Південмаші" в Дніпрі: у суді заслухали перші свідчення потерпілих

Справа про стрілянину на "Південмаші" в Дніпрі: у суді заслухали перші свідчення потерпілих

Ексклюзивно
Справа про стрілянину на "Південмаші" в Дніпрі: у суді заслухали перші свідчення потерпілих
Фото: Суспільне Дніпро

У Красногвардійському районному суді Дніпра 24 лютого продовжили засідання у справі нацгвардійця Артемія Рябчука, який підозрюється в тому, що 27 січня 2022 року влаштував стрілянину на "Південмаші". Його обвинувачують у вбивстві п'ятьох і незакінченому вбивстві ще п'ятьох людей.

На засіданні заслухали покази двох потерпілих. Одна з них – дружина одного з загиблих Олена Буганова.

"Мій чоловік Олександр Олександрович, був у полоні, проходив службу в АТО. Знаходився в полоні 4 місяці. Був в Іловайському котлі. Він став навіть якісь кращий, став більш мужній. Він казав, що потрібно захищати Батьківщину. І якщо буде можливість, він далі поїде. І зараз би, якби не трапилися б ця трагедія, він би захищав державу", – розповіла жінка.

Адвокатка Рябчука Таміла Ульянова висловила думку, що варто розпочати допит свідків, якій надасть інформацію, більш корисну для справи.

"Сьогодні відбувся допит двох потерпілих, які принципово нам нічого такого важливого з приводу тих подій повідомити не могли, тому що це члени сім'ї загиблих. Ми сподіваємося все ж таки, коли розпочнеться допит свідків, то ми зможемо почути якусь інформацію суттєву, яка має значення для справи. Так само будемо і ми клопотати про виклики деяких свідків, яких сторона обвинувачення не захотіла опитувати на досудовому слідстві, тож будемо звертатись до суду", – говорить адвокатка.

У райсуді Дніпра продовжили засідання у справі "стрільця" на "Південмаші"
У райсуді Дніпра продовжили засідання у справі "стрільця" на "Південмаші". Фото: Суспільне Дніпро

У засіданні оголошено перерву до 10 березня.

Що відомо

  • Близько 4 години ранку 27 січня 2022 року військовослужбовець Нацгвардії України на "Південмаші" під час видачі зброї пострілами з автомата Калашникова розстріляв караул військовослужбовців, після цього втік зі зброєю. Це сталося в приміщенні, де розташована кімната для зброї.
  • Його затримали 27 січня о 9:30 на вулиці Крайній у місті Підгородне.
  • Затриманому Артемію Рябчуку повідомили про підозру за трьома статтями: умисне вбивство, дезертирство, викрадення та привласнення військовослужбовцем зброї і боєприпасів.
  • Керівництво частини, де служив обвинувачений у стрілянині на "Південмаші" у Дніпрі Артемій Рябчук, може постати перед судом, наразі триває досудове розслідування.

Читайте також

"Винний має відповісти за свої діяння". У райсуді Дніпра продовжили засідання у справі "стрільця" на "Південмаші"

Роковини стрілянини на "Південмаші" у Дніпрі: суд знову оголосив перерву у засіданні.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок