Штурмова бригада "Лють" Нацполіції: скільки добровольців з Полтавщини подали заявки

Штурмова бригада "Лють" Нацполіції: скільки добровольців з Полтавщини подали заявки

Штурмова бригада "Лють" Нацполіції: скільки добровольців з Полтавщини подали заявки
Фото: Національна поліція України

До штурмової бригади "Лють" Національної поліції України заявки на Полтавщині приймають з початку лютого 2023-го року. Анкети подають добровільно, розповів Суспільному речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

Від початку реєстрації заявки подали близько 400 добровольців із Полтавщини. Серед них чоловіки та жінки, розповів Юрій Сулаєв.

"Це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Він складається з двох штурмових полків, батальйону особливого призначення, артилерійського полку та роти спеціальних операцій. В арсеналі силовиків – БМП (Бойова машина піхоти – ред.), БТР (Бронетранспортер – ред.) та артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння".

Основними завданнями добровольців будуть, зокрема:

 • проведення штурмових дій;
 • знешкодження диверсійно-розвідувальних груп та незаконних збройних формувань;
 • аеророзвідка.

За словами речника, після реєстрації кандидати мають пройти конкурсний відбір. Нині понад 40% від загальної кількості претендентів уже розпочали цей етап.

"Кандидатам, які успішно подали анкету, належить пройти тестування на знання законодавства та логічні здібності, військово-лікарську комісію, психологічне тестування, перевірку на фізичну витривалість та співбесіду з поліцейською комісією. Далі переможці конкурсного відбору будуть проходити курс тактико-спеціальної підготовки під наставництвом досвідчених спецпризначенців".

Скільки триватиме реєстрація до бригади, поки невідомо, говорить речник поліції області. На Полтавщині надати документи до лав штурмової бригади можна у шести містах:

 1. м. Полтава, вул. Соборності, 36;
 2. м. Кременчук, вул. Покровська, 14;
 3. м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1;
 4. м. Лубни, просп. Володимирський, 23;
 5. м. Горішні Плавні, просп. Героїв Дніпра, 40;
 6. м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2.

Також заповнити анкети можна самостійно на сайті Гвардії наступу або Національної поліції України.

Що відомо

 • Гвардія наступу — рекрутингова кампанія Міністерства внутрішніх справ України, що має на меті формування нових штурмових бригад у складі Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби України, які звільнятимуть тимчасово окуповані території України.
 • За перший тиждень понад 100 людей на Полтавщині подали заявки на вступ до штурмових бригад "Гвардії наступу". Подати документи можуть жінки та чоловіки від 18 до 55 років.

Вибір редакції

На початок