У Франківську погасили благодійну марку до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну

У Франківську погасили благодійну марку до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну

У Франківську погасили благодійну марку до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну
Фото: Івано-Франківська ОВА

В Івано-Франківську у роковини повномасштабної війни РФ проти України урочисто погасили нову поштову марку із символічною назвою "ПТН ПНХ!" Подія відбувалася у приміщенні центрального відділення "Укрпошти", повідомляють на Facebook-сторінці обласної військової адміністрації.

Марка має символічний характер, оскільки вказує напрямок всьому російському світу, каже керівник Івано-Франківської обласної дирекції "Укрпошта" Михайло Рудий.

За ескіз марки взяли малюнок-графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у селищі Бородянка Київської області у 2022 році.

У Франківську погасили благодійну марку до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну
Фото: Івано-Франківська ОВА

"Дуже знаково, що на зображенні маленький хлопчик перемагає візуально сильнішого супротивника. Саме таку аналогію можемо провести й між Україною та Росією, яка значно більша у масштабах та ресурсах, проте, як показує досвід, набагато слабша за нашу державу. Вірю, що зовсім скоро настане наша перемога України", — сказав під час виступу заступник голови обласної військової адміністраціії Вадим Созоник.

В "Укрпошті" повідомили, що нова марка – благодійна. Кожен, хто придбає марку "ПТН ПНХ!", стає учасником благодійного проєкту. Тираж поштової марки – 1 млн 500 тисяч примірників або 250 тисяч маркових аркушів.

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".

28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".

28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

"Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.

1 вересня "Укрпошта" почала продавати благодійні марки "Пес Патрон". Один аркуш, на якому 8 марок, коштує 248 гривень

14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

4 листопада, "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

6 грудня "Укрпошта" ввела в обіг нові поштові марки "Зброя Перемоги". Спецпогашення штемпелем відбулося у столичному Головпоштамті 6 грудня у День Збройних Сил України.

23 грудня "Укрпошта" ввела в обіг поштову марку "Щедрик. Carol of the Bells". Погашення відбудуться в Головпоштамті в Києві та у Вінниці. Випуск приурочено 100-річчю з моменту презентації музичного твору "Щедрик" на сцені в Карнегі-Холі в Нью-Йорку. Саме після цього щедрівка набула всесвітньої популярності

Протягом двох місяців "Укрпошта" презентує три випуски марок. Щоб гарантовано їх отримати потрібно підписатись на філателістичний абонемент. У 2023 році випусків буде більше, але тиражі будуть менші, каже Смілянський.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок