Спортсмени з Дніпра стали переможцями та призерами Чемпіонату України з легкої атлетики

Спортсмени з Дніпра стали переможцями та призерами Чемпіонату України з легкої атлетики

Спортсмени з Дніпра стали переможцями та призерами Чемпіонату України з легкої атлетики
Фото: пресслужба міської ради Дніпра

У Києві закінчився Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та дорослих. Дніпровські спортсмени вибороли 17 медалей — 8 золотих, 5 срібних та 4 бронзові. Про це йдеться у пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

За повідомленням, два "золота" отримав Олександр Онуфрієв у категорії стрибки з жердиною (серед молоді та дорослих). Два "золота" змагань взяв Ілля Кунін у катеогрії біг на 1500 м (серед молоді) та біг на 1500 м (серед дорослих).

Золоту медаль отримав Станіслав Коваленко за біг на 60 м (серед дорослих). Золоту медаль серед дорослих взяла Тетяна Кайсен, у категорії біг на 200 м.

"Золото" та "срібло" у Анни Орлової. "Золото" – біг на 400 м (серед молоді) та "срібло" – біг на 400 м (серед дорослих), а також виконала норматив майстра спорту.

Золото в естафеті 4 по 400 м (серед молоді) — команда у складі Марії Тимошенко, Евеліни Заїки, Єлизавети Кобелєвої, Анни Орлової.

"Срібло" змагань у Володимира Данильченко за потрійний стрибок (серед дорослих), Івана Єрьоміна за стрибки з жердиною (серед дорослих), Олексія Писарева за біг на 3000 м (серед молоді), Аліни Кишкіної за біг на 60 м з бар‘єрами (серед молоді) та Єлизавети Кобелєвої за біг на 800 м (серед молоді).

"Бронзу" взяла Анастасія Осокіна за біг 60 м (серед дорослих). Також третє місце посіла команда у складі Марії Тимошенко, Евеліни Заїки, Єлизавети Кобелєвої, Анни Орлової за естафету 4 по 400 м (серед дорослих)

"Бронза" в естафеті 4 по 400 м (серед молоді) у команди у складі Кирила Фатєєва, Володимира Мавричева, Володимира Коваленка, Іллі Куніна.

Чемпіонат України з легкої атлетики проходив з 18 по 20 лютого у Києві.

Читайте також

"Дніпро-1" програв кіпрському АЕКу в першому матчі плей-оф Ліги Конференцій: результат

Спортсменки з Кам'янського, що на Дніпропетровщині, вибороли медалі на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок