На окупованій Луганщині російські лікарі продовжують "медогляди" українських дітей

На окупованій Луганщині російські лікарі продовжують "медогляди" українських дітей

На окупованій Луганщині російські лікарі продовжують "медогляди" українських дітей
Дитяча іграшка на землі. Фото: Associated Press

Для проведення так званих медичних оглядів українських дітей на окупованій Луганщині окупанти виділили майже 1,5 мільярда рублів. Вони планують "оглянути" щонайменше 220 тисяч дітей.

Про це повідомила пресслужба Луганської обласної військової адміністрації.

Для цього окупанти планують відправити у населені пункти окупованої Луганщини 35 медичних бригад.

"Після рекомендацій щодо подальшого лікування дітей спрямовують на "довгострокове оздоровлення", після чого їх розшукують батьки", — повідомили в Луганській ОВА.

Що відомо про депортацію дітей з окупованих територій Донеччини та Луганщини

  • За даними Національного інформаційного бюро, безпосередньо до РФ депортували 4600 українських дітей, повернути вдалося 96.
  • За неофіційною інформацією адміністрації Москви, у лікарнях міста знаходиться начебто на лікуванні 300 дітей з окупованих територій Луганщини.
  • Окупанти на новорічні свята вивезли з тимчасово окупованої Горлівки понад 400 дітей, для проведення проросійської пропаганди.
  • В Україну повернули 11 річного Марка та 18-річного Данила. Марка окупанти утримували в окупованому Торезі, а Данила — на території РФ.
  • З Маріуполя російські окупанти вивезли до Росії понад 1300 дітей.
  • Російські окупанти з Луганщини вивезли ще 76 дітей-сиріт до Московської області. Всіх планують передати до родин у чотирьох регіонах РФ.
  • Російські окупанти незаконно вивезли ще 135 дітей з окупованих районів Донеччини до РФ. Серед вивезених дітей є трирічна дівчинка з Маріуполя.
  • 19 березня російські окупаційні війська незаконно вивезли на територію Російської Федерації 2389 дітей, які знаходилися в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок