На честь Педро Санчеса встановили іменну дошку на Алеї сміливості

На честь Педро Санчеса встановили іменну дошку на Алеї сміливості

На честь Педро Санчеса встановили іменну дошку на Алеї сміливості
Володимир Зеленський та Педро Санчес на Алеї сміливості в Києві. Фото: Педро Санчес

Володимир Зеленський і Педро Санчес відкрили на Алеї сміливості в Києві іменну табличку, присвячену Прем’єр-міністру Іспанії. Про це йдеться на сайті Офісу Президента.

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Королівства Іспанія Педро Санчес відвідали Алею сміливості на площі Конституції в Києві та взяли участь у відкритті іменної таблички на честь голови іспанського уряду.

"На цій Алеї розміщені таблички, на яких викарбувані імена людей, котрі підтримали Україну із самого початку вторгнення. Ми висловлюємо вам нашу вдячність за цю підтримку", – сказав Президент.

На честь Педро Санчеса встановили іменну дошку на Алеї сміливості
Фото: Офіс Президента

Що відомо про візит Педро Санчеса в Україну

З візитом до України прибув прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес. Його зустрів заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс.

Премʼєр Іспанії вже побував у Бучі. Там він зустрівся із мером міста Анатолієм Федоруком. Разом вони відвідали церкву Андрія Первозванного та поклали квіти до місця масового поховання.

Після Бучі Педро Санчес завітав до другого мера Київщини — очільника деокупованого Ірпеня Олександра Маркушина. В Ірпені очільнику іспанського уряду показали будинки ЖК "Ірпінські липки", які зазнали суттєвих пошкоджень внаслідок російської військової агресії.

Після поїздки деокупованими містами Київщини, голова уряду Іспанії прибув до Києва. Там він зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським, де після переговорів провів брифінг.

На питання Суспільного щодо поставок танків Україні, Педро Санчес відповів, що це досить конфіденційне питання і не може надати всю інформацію.

Читайте також

В Україну прибув прем'єр-міністр Іспанії: говорили із Зеленським про танки

"Маємо поговорити із союзниками". Прем'єр Іспанії про захист українського неба

На початок