У місті на Дніпропетровщині змінюють час комендантської години. Що заборонено

У місті на Дніпропетровщині змінюють час комендантської години. Що заборонено

У місті на Дніпропетровщині змінюють час комендантської години. Що заборонено
ДСНС області

У місті Покрові на Дніпропетровщині з 24 лютого змінюють час комендантської години, тепер вона діятиме з 22:00 до 04:00. Про це сказано в повідомленні Покровської міської ради.

За даними з міськради, під час комендантської години забороняється перебування громадян на вулицях та інших громадських місцях без відповідних перепусток. Також припиняється рух громадського транспорту без відповідних дозволів.

Під час комендантської години забороняється робота закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, розважального бізнесу, баз відпочинку.

Порушників відправлятимуть до поліції, мовиться в повідомленні.

Що відомо

  • З 24 лютого 2023 року в громадах Нікопольського району змінюється тривалість комендантської години, повідомив голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко.
  • Згідно з розпорядженням, у частині громад комендантська година розпочинатиметься з 21:00, у частині — з 22:00. Закінчення — 04:00 для всіх громад району.
  • З 24 листопада 2022 року в Нікопольському районі Дніпропетровщини комендантська година діяла з 20:00 до 05:00.
  • З початку повномасштабного вторгнення на Дніпропетровщині ракетами та снарядами російських військ пошкоджено 4045 будинків. У Нікополі пошкоджено близько двох тисяч будинків.

Читайте також

Від початку обстрілів Нікопольщини військами РФ загинули 34 мирні жителі, ще 145 — дістали поранення

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок