Частина призовників з Тернопільщини підуть до армії вже 15 червня

Частина призовників з Тернопільщини підуть до армії вже 15 червня

Частина призовників з Тернопільщини підуть до армії вже 15 червня
Суспільне Тернопіль

Хлопці з Тернопільської області, яких 15 червня призвуть до армії, служитимуть у підрозділах Збройних сил України, державної спеціальної служби транспорту, прикордонних військ і Національної гвардії. Про це повідомляють в обласному військкоматі.

Виконувач обов’язків обласного військового комісара Олександр Скумбрій розповів, що мають призвати 500 чоловіків віком від 20-ти до 27-ми років з Тернопільщини. Відправка призовників на службу в армії відбуватиметься без урочин. Олександр Скумбрій каже, це пов’язано з карантинними вимогами.

"Географія відправлення команд дуже широка. І в Десні наші хлопці будуть проходити службу, і в Старичах, і в Полтаві, Миколаєві. Розподіляє, хто куди поїде, генеральний штаб відповідно до вказівок, які раніше нам відправляли", — Олександр Скумбрій.

Тестування на антитіла до коронавірусу робитимуть тільки тим призовникам, яких після медкомісії визнали придатними до військової служби, — розповів заступник голови позаштатної військової лікарської комісії обласного військкомату Василь Зарівний:

"Щоб коронавірус не поширювався в збройних силах України, всіх призовників, відправлених у військові частини, додатково тестуватимуть на антитіла до вірусу COVID-19 методом імунно-ферментного аналізу".

Заступник начальника відділу комплектування та призову обласного військкомату Юрій Дмитрів розповів, кому надають відстрочку від служби в армії:

"Комісії надають відстрочки за сімейними обставинами. Призовники, які одружені і мають на вихованні одну дитину до трьох років або двоє і більше дітей. Також ті, в яких дружина вагітна або дружина інвалід чи дитина. Також в кого є непрацездатні батьки".

Юрій Дмитрів каже, що тих, хто отримав повістку, але до військкомату не з’явився, штрафуватимуть. При першому порушенні сума штрафу від 85 до 119 гривень. При повторному порушенні - від 119 до 180 гривень.

Що відомо:

  • Весняний призов мав розпочатися 1 травня та завершитися 31-го липня. Через коронавірус він розпочався 25 травня і триватиме до 31-ого липня.
  • На Тернопільщині майбутні магістранти подають довідки до призовної комісії.
На початок