Від початку повномасштабної війни на Криворіжжі піротехніки знешкодили більш ніж 4,5 тисячі боєприпасів

Від початку повномасштабної війни на Криворіжжі піротехніки знешкодили більш ніж 4,5 тисячі боєприпасів

Від початку повномасштабної війни на Криворіжжі піротехніки знешкодили більш ніж 4,5 тисячі боєприпасів
Касетний боєприпас на території Апостолівської громади Дніпропетровщини 23 червня 2022 року. Фото: Андрій Оса

Від початку повномасштабної війни у Криворізькому районі Дніпропетровщини піротехніки знешкодили більш ніж 4,5 тисячі боєприпасів. Про це повідомив Суспільному начальник Криворізького районного управління ГУ ДСНС області Олег Січкарук.

З березня 2022 і до жовтня громади району російська армія обстрілювала з різнокаліберної зброї. Влучання були в житлові будинки, промислові підприємства, об`єкти критичної інфраструктури. Через обстріли деякі території району й досі залишаються забрудненими вибухонебезпечними предметами.

"Залишається велика робота для наших піротехнічних підрозділів. Це касетні елементи, вибухонебезпечні предмети різних видів, протипіхотні й протитанкові міни, реактивні снаряди, це і Торнадо-С, "Гради", "Урагани". Ще не скоро ми зможемо вільно ходити ґрунтовими дорогами та лісосмугами, але роботи продовжуються. Щодня наші піротехніки залучаються до розмінування", розповів він.

Що відомо

Від початку повномасштабної війни в Криворізькому районі Дніпропетровщини через обстріли армії РФ загинули 22 людини, ще 80 були поранені. Російські військові били по території району бив по території району з "Ураганів", "Смерчів", мінометів. Найбільше дісталося Зеленодольській, Широківській, Апостолівській, Карпівській громадам. Вони протягом понад пів року були під прицілом практично щодня.

Читайте також

Від початку повномасштабної війни на Криворіжжі через обстріли армії РФ загинули 22 людини. Скільки об'єктів пошкоджено

"Країну годувати треба". Як працює аграрне підприємство Криворіжжя біля лінії фронту

Громади Криворіжжя за рік повномасштабної війни прийняли майже 9 тисяч переселенців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок