Гроші на оборону міста були викрадені. Справу щодо ексмера Костянтинівки передали до суду

Гроші на оборону міста були викрадені. Справу щодо ексмера Костянтинівки передали до суду

Гроші на оборону міста були викрадені. Справу щодо ексмера Костянтинівки передали до суду
Комунальні служби ліквідують наслідки ракетного удару по Костянтинівці. 5 грудня 2022. Фото: Суспільне Донбас

Справу стосовно колишнього міського голови Костянтинівки передали до суду. Його обвинувачують у заволодінні коштів міського бюджету, які були призначені на оборону міста.

Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил.

Слідчі встановили, що у квітні 2022 року міський голова Костянтинівки не здійснював підготовку міста до оборони, а призначені на це кошти міського бюдежу викрав.

"Обвинувачений спільно з керівником місцевого комунального підприємства та двома підприємцями, не здійснивши жодних будівельних робіт із влаштування захисних об’єктів міста, заволоділи бюджетними коштами міськради у сумі понад 363 тис грн. Коштами вони розпорядились на власний розсуд", повідомили у прокуратурі.

Колишнього міського голову Костянтинівки звинувачують у заволодінні чужого майна та службового підроблення, вчиненими організованою групою в умовах воєнного стану (частина 3 статті 27, частина 3 статті 28, частина 5 статті 191 та частина 1 статті 366 КК України). Трьох інших учасників змови оголосили у розшук.

Що відомо про міського голову Костянтинівки

До 10 квітня 2022 року, коли у Костянтинівці Указом президента утворили військову адміністрацію, міським очільником був Олег Азаров. Він був обраний міським головою у жовтні 2020 року від забороненої в Україні політичної партії "ОПЗЖ".

20 серпня 2022 року міському очільнику Костянтинівки оголосили про підозру у заволодінні чужим майном та службовому підробленні (частина 4 статті 191 та частина 1 статті 366 КК України).

23 серпня його взяли під варту з можливістю внесення застави у розмірі 496 200 гривень.

Як повідомила Суспільному речниця Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил Ольга Мізерна, 24 серпня була внесена застава, і міського голову Костянтинівки звільнили з під варти.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок