У Сумах влаштували благодійний ярмарок, щоб підтримати військових

У Сумах влаштували благодійний ярмарок, щоб підтримати військових

У Сумах влаштували благодійний ярмарок, щоб підтримати військових
Суспільне Суми

У Сумській бібліотеці 23 лютого влаштували благодійний ярмарок, щоб зібрати кошти для військових. Тут продавали предмети ручної роботи, картини та смаколики.

"Спільними зусиллями ми підготували млинці з сиром, бананами, згущеним молоком. Кекси різних видів від різних господинь і тертий пиріг", — розповіла Оксана Халаєєва, учасниця заходу.

Пані Валентина купила на ярмарку випічку: "Я взяла 3 кекси, бо хочу допомогти збройним силам. Багато разів проходили такі ярмарки. У бібліотеці і на вулиці були такі заходи".

Олена Садівнича продавала на ярмарку предмети ручної роботи. Розповіла: "Для мене дуже велика честь долучитися до збору коштів на ЗСУ і я дуже щаслива, що 100% від того, що ми зможемо сьогодні продати піде на допомогу нашим хлопцям".

А Маргарита Даценко, аби допомогти армії, продавала свої 8 картин.

"Однією з моїх улюблених картин "Нестерпна розлука". Цю картину я почала малювати ще до війни. Багато знайомих говорять, що вона схожа на розлуку, сумні події, пов’язані з війною. Наче я щось відчувала перед тим, як закінчити малювати цю картину і взагалі почати", — сказала жінка.

За словами Юлії Заговори, директорки міської бібліотечної системи, ярмарок готували читачі, працівники бібліотечної централізованої системи та містяни. Загалом це майже сотня людей:

"Під час цього марафону представлено виставку робіт дитячої художньої школи. Це картини, які діти малювали до початку вторгнення і в період воєнного стану. Виставка називається "Два світи в одній дитині". У нас буде вечір-спомин на який запрошені люди, які дотичні до цього горя, яке ми переживаємо разом".

Юлія Заговора каже, у книгозбірні регулярно проводять подібні ярмарки і планують робити це до перемоги. Дохід від ярмарку скерують на допомогу ЗСУ.

Читайте також

  • "Ніч не спав, щоб не проспати". Водій шкільного автобуса з півночі Сумщини розповів, як вивозив людей на початку війни

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок