Клименко розповів, кого не візьмуть до "Гвардії наступу"

Клименко розповів, кого не візьмуть до "Гвардії наступу"

Ігор Клименко, міністр внутрішніх справ України.
Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. Фото: УНІАН

До лав "Гвардії наступу" — восьми штурмових бригад які формуються Міністерством внутрішніх справ братимуть патріотично налаштованих та вмотивованих людей. Кандидати пройдуть, серед іншого, і психологічну підготовку. Про те, кому відмовлять у вступі до підрозділів Нацполіції, нацгвардії та Держприкордонслужби — в ексклюзивному інтерв'ю Суспільному розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

До "Гвардії наступу" не візьмуть людину, яка колись була засуджена за скоєння тяжкого злочину, розповів Ігор Клименко. "Відсіємо людину, яка має низькі моральні якості. Бо вони впливають на все оточення. Відсіємо того, хто сумнівається. Хто настільки індивідуальний, що не може працювати у колективі", — пояснив міністр.

Водночас кандидату дадуть можливість проявити себе у складі колективу. "Ми будемо брати патріотично налаштованих, хто хоче якнайшвидше вигнати ворога за межі кордонів держави", — додав Клименко.

"Тих, хто боїться ми будемо готувати, щоб вони не злякалися після першого розриву снаряда біля себе".

Зі страхом під час навчання кандидатів будуть працювати. За словами міністра, якщо є страх, то є ймовірність, що військовий пошкодує і себе, і побратима, і не буде віддавати безглуздих команд. "Будь-яка операція має бути осмисленою і направленою на знищення ворога. Тому ми вчимо тактиці, вчимо володіти зброєю та захищати себе на полі бою", — каже Клименко.

За його словами, психологічна підготовка має сильні важелі у формуванні здорового військового колективу. "Це робота для справжніх чоловіків. Але у нас такі жінки, що можуть бути навіть сміливішими від чоловіків. У "Гвардію наступу" ідуть багато жінок і ми залюбки їх беремо. Якщо вони проходять медичні та фізичні тести", — додає він.

Читайте також

На Франківщині матір трьох дітей пройшла відбір до штурмової бригади "Лють"

Пройшла відбір у штурмову бригаду "Лють". Історія доброволиці зі Львівщини

У кожної з восьми бригад "Гвардії наступу" буде конкретне завдання — пресофіцер

Вибір редакції

На початок