"ОНКОсвідомість": в Україні запустили інформ-проєкт для підтримки в боротьбі з раком

"ОНКОсвідомість": в Україні запустили інформ-проєкт для підтримки в боротьбі з раком

"ОНКОсвідомість": в Україні запустили інформ-проєкт для підтримки в боротьбі з раком

Національний інститут раку запустив інформаційний YouTube-проєкт "ОНКОсвідомість". У випусках можна отримати відповіді не лише про своєчасну діагностику онкології, а й про те, як і коли необхідно її здійснювати, як стабілізувати психічний стан хворого, як обрати свого лікаря та не помилитися в терапії.

Про це повідомили в Національному інституті раку.

Зазначається, що щороку в Україні діагностують близько 120 тисяч нових випадків захворювання на рак, а показник смертності перевищує 55 тисяч щорічно.

Однією з причин високих показників захворювання є необізнаність, непоінформованість та несвідомість українців у питаннях своєчасного виявлення та лікування онкології.

Задля розв'язання проблем якісного та фахового інформування українців запустили YouTube-проєкт "ОНКОсвідомість".

"ОНКОсвідомість" – це цикл відеопрограм, в яких провідні фахівці, досвідчені лікарі Державного некомерційного підприємства "Національний інститут раку" надають вичерпні відповіді на часті запитання пацієнтів та їх родичів, розвінчують міфи та дають корисні поради. Проєкт покликаний, перш за все, підвищити онкообізнаність серед населення, а також онконастороженість серед лікарів", — йдеться у повідомленні.

Перший цикл програм розроблено напередодні місяця обізнаності про колоректальний рак. 7 інформаційних програм про колоректальний рак будуть з'являтися щодня протягом тижня.

Наступні цикли програм проєкту "ОНКОсвідомість" будуть присвячені раку молочної залози, раку легень, раку передміхурової залози, шлунку та підшлункової залози, раку шкіри та іншим. Цикли виходитимуть періодично кожні 2 місяці.

Читайте також

Рак легень: симптоми, фактори ризику та ситуація з діагностикою в Україні

Вибір редакції

На початок