23 лютого на Полтавщині не планують відключати електроенергію

23 лютого на Полтавщині не планують відключати електроенергію

23 лютого на Полтавщині не планують відключати електроенергію
фото: pixabay

На території Полтавської області 23 лютого не планують застосовувати графік погодинного відключення електрики. Про це повідомили у Telegram-каналі підприємства "Полтаваобленерго".

На 23 лютого Національна енергетична компанія "Укренерго" не довела ліміти споживання електричної потужності для Полтавської області. Через це відключення електропостачання в області застосовувати не планують.

Відключення можуть робити тільки у разі аварійних ситуацій.

Що відомо

  • Графік відключень електрики за шістьма чергами планують застосовувати від 14 лютого. Це у разі, якщо цього дня не проводитимуть заміри електроспоживання, які анонсували раніше. Новий розподіл на черги можна переглянути за посиланням.
  • Із 20 жовтня 2022-го року в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.
  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.

Вибір редакції

На початок