Одеському митнику мати-пенсіонерка подарувала квартиру з паркінгом за 2,8 млн грн

Одеському митнику мати-пенсіонерка подарувала квартиру з паркінгом за 2,8 млн грн

Одеському митнику мати-пенсіонерка подарувала квартиру з паркінгом за 2,8 млн грн
Ключі в руках, фото ілюстративне. Джерело: Maria Ziegler/Unsplash

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило у одеського митника необґрунтований активАктиви, щодо яких судом на підставі поданих доказів не встановлено, що вони або грошові кошти, необхідні для їх придбання, були набуті за рахунок законних доходів. — квартиру в Одесі та два паркомісця за 2,8 млн грн. Про це повідомили в НАЗК.

Мова йде про заступника начальника митного поста — начальника відділу митного поста "Одеса — автомобільний" Одеської митниці. В агентстві уточнили, що провели моніторинги способу життя посадовця і виявили подарунок від матері-пенсіонерки вартістю 2,8 млн грн.

У НАЗК зазначили, що реальної можливості накопичити на придбання цієї квартири і паркомісць жінка не мала: з 1998 по 2020 вона отримала 16 632 грн. ЇЇї пенсія на дату придбання нерухомості складала 2 750 грн. на місяць. Також жінка мала субсидію на газ.

"Тобто реальної можливості накопичити на подарунок сину мати не мала. Це свідчить про те, що квартира необґрунтований актив", — повідомили в НАЗК.

Матеріали щодо митника НАЗК направило до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Там мають вирішити, чи звертатися до суду з позовом про визнання квартири та паркомісць необґрунтованим активом та стягнення їх в дохід держави.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок