У Києві вдвічі зросте вартість учнівського е-квитка

У Києві вдвічі зросте вартість учнівського е-квитка

У Києві вдвічі зросте вартість учнівського е-квитка
Учнівський квиток киянина. Фото: Київська міська рада

Батькам школярів Києва радять прискорити оформлення електронних учнівських, оскільки з 1 березня вартість їх виготовлення зросте. Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Вартість виготовлення картки електронного учнівського квитка в Києві з 1 березня зросте до 100 гривень Це повʼязано з підвищенням вартості матеріалів. Усі, хто замовив квитки до кінця лютого 2023 року, отримають їх за старою ціною.

З урахуванням комісій банку наразі середня вартість учнівського квитка у Києві становить 55 грн, повідомили Суспільному в службі підтримки "Замовлення електронного учнівського квитка".

КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" інформує, що більша частина столичних школярів, а це понад 150 тисяч дітей, вже отримали електронні учнівські квитки. Ще 2,5 тисячі квитків – на стадії оформлення.

Для його замовлення потрібно:

  • зареєструватись у системі https://scard.kyivcity.gov.ua
  • знайти в системі дані про свою дитину та приєднати її картку до свого облікового запису;
  • додати/замінити фото дитини;
  • сформувати замовлення електронного носія учнівського квитка і отримати рахунок на оплату;
  • оплатити замовлення (онлайн або через банківську установу).

На етапі модерації усі дані заявки перевіряє працівник навчального закладу, після чого е-квиток відправляють на виробництво. Приблизний термін його виготовлення від моменту замовлення до друку – 1 місяць. За всіма етапами виготовлення е-квитка можна спостерігати у своєму особистому кабінеті.

Коли учнівський буде готовий, його доставлять у заклад, де навчається дитина.

Чим корисний електронний учнівський

Електронні учнівські надають власникам безкоштовний проїзд у громадському пасажирському транспорті столиці. У КМДА зазначили, що цей квиток можна використовувати як перепустку до навчального закладу.

Працює електронний учнівський квиток до завершення навчання в школі.

Читайте також

У школах Києва не планують змінювати режим роботи — КМДА

На початок