Перший в Україні. Федерація анонсувала клубно-командний чемпіонат з тенісу

Перший в Україні. Федерація анонсувала клубно-командний чемпіонат з тенісу

Перший в Україні. Федерація анонсувала клубно-командний чемпіонат з тенісу Федерація тенісу України

В Україні відбудеться перший в історії клубно-командний чемпіонат з тенісу, повідомляє Федерація тенісу. Трофей турніру буде розігруватися щорічно.

Як пише ФТУ, перший чемпіонат відбудеться в Ірпені, право на проведення наступного перейде команді-переможцю. У кожній команді зіграють гравці вікових категорій до 12, 14, 16, 18 років та дорослі. Найкраща команда отримає перехідний трофей, який буде розігруватися кожного року. Назву кубка Федерація пропонує обрати вболівальникам у соцмережах.

"Ми впевнені, що саме зараз найкращий час для запуску нових змагань та форматів. Кілька разів ідея проведення командних змагань обговорювалася ФТУ, але жодного разу практичної користі із цього не виходило. Цього разу ми впевнені, що все вдасться. Попередньо вже отримано згоду на участь від чотирьох команд. Ми сподіваємося, що це тільки початок", – написали в пресслужбі організації.

Найближчим часом положення про турнір буде опубліковано на офіційному сайті Федерації та буде відкрито заявки на змагання. Нині спеціально створена робоча група розроблює регламент змагань.

Раніше, 2 червня, в Ірпені завершився жіночий виставковий турнір UTF Ladies Invitational, який став першим для українських тенісисток після карантину. Впевнену перемогу здобула 17-річна Марта Костюк. Нині аналогічний турнір триває серед чоловіків.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start