Режисерка Тоня Ноябрьова збирається зняти фільм про українських біженців у Європі

Режисерка Тоня Ноябрьова збирається зняти фільм про українських біженців у Європі

Режисерка Тоня Ноябрьова збирається зняти фільм про українських біженців у Європі
Фото: Тоня Ноябрьова/Facebook

Фільм "Ти мене любиш?" української режисерки Тоні Ноябрьової увійшов до програми "Панорама" 73-го Берлінського кінофестивалю. Але на подію вона приїхала з двома проєктами, про що розповіла журналістці Суспільне Культура Ірині Сороці

"Мій майбутній проєкт називатиметься "Ukraine is a capital of everything" ("Україна столиця всього"). Це буде комедія про українських біженців, які застрягли в Європі, але мріють повернутися додому. Головний герой мріє написати п’єсу про війну, аби зупинити війну", — зазначила режисерка.

За словами Ноябрьової, вона тільки написала сценарій, але це поки не остаточна версія: "Мені притаманно переписувати до останнього й поправляти текст під час зйомок".

Нині вона шукає партнерів, співпродюсерів та фінансування майбутньої стрічки.

Ноябрьова про новий проєкт
Тоня Ноябрьова. Фото: Олена Зашко / Суспільне Культура

Тоня Ноябрьова — українська сценаристка, кінопродюсерка та режисерка короткометражних та повнометражних фільмів. Дебютувала із соціальною комедією "Герой мого часу", за яку вона була визнана найкращою українською режисеркою на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

Її ігровий повнометражний фільм "Ти мене любиш?" представить Україну у конкурсній програмі Panorama.

"Ти мене любиш?" — історія дорослішання, яка розгортається напередодні падіння СРСР. 17-річна Кіра стає свідком розлучення батьків, розпаду однієї країни та народження іншої.

Ноябрьова про новий проєкт
На показі фільму "Ти мене любиш?" на "Берлінале-2023". Фото: Олена Зашко / Суспільне Культура

Більше про програму кінофестивалю, які українські стрічки потрапили до програми фестивалю та що ще чекає на гостей заходу – читайте у матеріалі Суспільне Культура.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок