Жителям 63 квартир зруйнованої багатоповерхівки на ж/м Перемога у Дніпрі виплатять по 2 млн грн з бюджету

Жителям 63 квартир зруйнованої багатоповерхівки на ж/м Перемога у Дніпрі виплатять по 2 млн грн з бюджету

Жителям 63 квартир зруйнованої багатоповерхівки на ж/м Перемога у Дніпрі виплатять по 2 млн грн з бюджету
Суспільне Дніпро

Жителям 63 квартир зруйнованої багатоповерхівки на житловому масиві Перемога у Дніпрі виплатять по 2 мільйони гривень з бюджету. Порядок виплат було ухвалено на 34-й черговій сесії міської ради 22 лютого. Про це йдеться у пресрелізі міської ради, який отримало Суспільне.

За повідомленням, після ухвалення порядку виплат, розпочнуться виплати об’єднаної суми — 1 мільйон з міського бюджету та ще один із обласної субвенції.

Перші виплати планують почати вже наступного тижня.

Максимальну суму фінансової підтримки нададуть тим, чиє житло було зруйноване повністю. Ніні це 63 квартири.

Для ще 61 оселі наразі проводяться додаткові обстеження, які допоможуть визначити — чи можливе їхнє відновлення. Якщо експерти ухвалять рішення про демонтаж, власникам також виплатять по 2 мільйони гривень. Решті жителів допомагатимуть з відбудовою та ремонтом.

Що відомо

  • У Дніпрі потерпілі від ракетної атаки 14 січня можуть отримати до мільйона гривень з міського бюджету та ще мільйон обласної субвенції на відновлення пошкодженого житла. Як отримати грошову допомогу читайте тут.
  • 14 січня армія РФ вдарила ракетами по Дніпру. Загинули десятки людей, 80 поранено.
  • Голова облради Микола Лукашук уточнив, що Дніпро зазнав удару російської надзвукової крилатої ракети Х-22. Її випустили з дальнього бомбардувальника Ту-22м3.
  • В організації удару по житловому будинку в Дніпрі 14 січня підозрюють командира 52-го важкого бомбардувального авіполку Збройних сил Росії, полковника Олега Тимошина.
  • 25 січня під час 33-ї сесії депутати міськради Дніпра ухвалили рішення виплачувати потерпілим до мільйона гривень за зруйноване житло внаслідок обстрілів.

Читайте також

Встановлять новий ліфт та вхідні двері: що зроблено за місяць після ракетного удару на ж/м Перемога у Дніпрі

"РФ вбила продавчиню та знищила мій бізнес". У Дніпрі через ракетний удар зруйновано магазин

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок