Депутата Одеської міськради викрили на веденні бізнесу у Криму — БЕБ

Депутата Одеської міськради викрили на веденні бізнесу у Криму — БЕБ

Депутата Одеської міськради викрили на веденні бізнесу у Криму — БЕБ
Печатки фірм, які знайшли у фігуранта. Фото: БЕБ

Депутата Одеської міськради, який займається забудовою, викрили на веденні бізнесу у тимчасово окупованому Криму та ухиленні від сплати податків. Про це 22 лютого повідомили у пресслужбі Бюро економічної безпеки. Ймовірно, мова йде про Андрія Кісловського.

Документи, які підтверджують, що підприємство депутата працювало у тимчасово окупованому Криму за законодавством РФ, знайшли та вилучили під час обшуків у провадженні про несплату податків.

Депутату належить товариство, що займається будівництвом елітної нерухомості, яке ухилялося від сплати ПДВ на загальну суму понад 7,5 млн грн.

Детективи БЕБ виявили та вилучили 125 печаток підконтрольних компаній, з них 15 печаток підприємств нерезидентів (два з яких суб’єкти республіки Білорусь).

Суспільне звернулося за коментарем до Андрія Кісловського, про участь якого пишуть місцеві ЗМІ, проте він заявив, що справа його не стосується і обшуків у нього не проводили.

Читайте також

  • В Одесі російська ІТ-компанія привласнювала кошти та мала доступ до даних стратегічних об'єктів — ЗМІ
  • В Одесі культурну пам'ятку, продану посадовцями за нижчою на 100 мільйонів гривень ціною, арештували та передали до АРМА
  • Одеський завод шампанських вин виставили на аукціон

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок