У Дніпрі для визначення подальшого стійкості дослідять ґрунти під багатоповерхівкою, куди влучила ракета

У Дніпрі для визначення подальшого стійкості дослідять ґрунти під багатоповерхівкою, куди влучила ракета

У Дніпрі для визначення подальшого стійкості дослідять ґрунти під багатоповерхівкою, куди влучила ракета
Суспільне Дніпро

У Дніпрі біля будинку на житломасиві Перемога, куди 14 січня 2023 року влучила ракета РФ, розпочали геологічне дослідження. Його проводять, аби визначити подальшу стійкість багатоповерхівки. Про це йдеться у пресрелізі Дніпровської міськради, який отримало Суспільне.

За словами інженерки-геологині Інституту інженерно-технічних та геологічних вишукувань Олени Кузнецової, зараз активно проводиться буріння свердловин, проєктна глибина яких 20 метрів, аби потім взяти проби ґрунтів для вивчення.

"Серед іншого звертатимемо увагу на тип ґрунту, його консистенцію, різні характеристики й фізико-механічні властивості. Усе це вивчатимемо у спеціальній лабораторії", — сказала вона.

Як зазначив директор департаменту житлового господарства міськради Владислав Грицай, відповідні розрахунки дозволять спрогнозувати, як може поводитися будівля у майбутньому, враховуючи відсутність її частини.

Результати дослідження та технічний звіт передадуть до проєктної організації, яка прорахує і виконає демонтаж пошкодженої частини будинку, що не підлягає відновленню.

Що відомо

  • 14 січня армія РФ вдарила ракетами по Дніпру. Загинуло 46 людей, 80 поранено.
  • Голова облради Микола Лукашук уточнив, що Дніпро зазнав удару російської надзвукової крилатої ракети Х-22. Її випустили з дальнього бомбардувальника Ту-22м3.
  • Відповідно до висновку експертизи другий та третій під`їзди третього корпусу багатоповерхівки у Дніпрі, куди 14 січня 2023 року влучила ракета РФ, не підлягають відновленню.
  • Через місяць після ракетного удару по багатоповерхівці на житломасиві Перемога тривають ремонтні роботи. У планах встановити новий ліфт та вхідні двері.

Читайте також

На місці зруйнованого ракетою будинку в Дніпрі зведуть меморіальний сквер

Ракетний удар по багатоповерхівці у Дніпрі: як мешканцям пошкодженого будинку отримати грошову компенсацію

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок