Ангеліна Калініна програла експершій ракетці світу у 2-годинному матчі на турнірі WTA в Дубаї: результат

Ангеліна Калініна програла експершій ракетці світу у 2-годинному матчі на турнірі WTA в Дубаї: результат

Ангеліна Калініна програла експершій ракетці світу у 2-годинному матчі на турнірі WTA в Дубаї: результат
Jimmie48

Остання українська тенісистка припинила виступи на турнірі.

Перша ракетка України Ангеліна Калініна завершила виступи на турнірі WTA 1000 у Дубаї. У третьому колі українська тенісистка поступилася експершій ракетці світу Кароліній Плішковій.

Калініна стала єдиною представницею України, яка подолала два стартові кола на турнірі. Причому у другому раунді вона вибила іншу українську тенісистку Даяну Ястремську.

Читайте також: Ангеліна Калініна здолала Даяну Ястремську в "українському дербі" в Дубаї: результат

У третьому колі українська тенісистка зіграла проти Кароліни Плішкової. Для Калініної це була друга зустріч проти чешки: на US Open-2020 українка поступилася їй у 2-сетовому матчі.

Поразкою закінчився матч Калініної проти Плішкової і в Дубаї. У першому сеті українка двічі не використала брейкпоїнти на подачах чешки, у відповідь на що експерша ракетка світу зробила брейк за рахунку 5:5 та виграла партію без тай-брейку - 7:5.

Друга партія між тенісистками розгорталася за схожим сценарієм. Наприкінці сету Плішкова знову зробила брейк на подачі українки, але у наступному Калініна змогла перевести гру у тай-брейк, де обіграла суперницю.

Проте виграти матч у Плішкової першій ракетці України не вдалося. У вирішальному третьому геймі чешка вийшла вперед з рахунком 4:1 завдяки брейку на подачі Калініної і втримала перевагу до кінця зустрічі.

Матч між Калініною та Плішковою тривав 2:48 години. Ключовим моментом зустрічі стали використані брейкпоїнти: чешка використала всі три, тоді як українці вдалося лише один з чотирьох.

WTA 1000. Дубай (ОАЕ). 1/8 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) - Кароліна Плішкова (Чехія) - 1:2 (5:7, 7:6, 2:6)

Що означає результат Ангеліни Калініної

  • Усі українські тенісистки припинили участь у турнірі. Саме Калініна пройшла далі за всіх гравчинь з України - до третього кола.
  • Результат у Дубаї - найкращий для Калініної на цьому турнірі. Перед цим вона лише одного разу грала на цьому турнірі - у 2019-му вона припинила виступи у другому раунді кваліфікації.
  • Калініна не вигравала більш, ніж два матчі в основній сітці на жодному з турнірів у 2023 році. Востаннє їй це вдавалося на рівні змагань WTA ще у червні 2022-го в Істборні.
На початок