Російській фрегат з "Цирконами" "Адмірал Горшков" прибув до ПАР на військово-морські навчання

Російській фрегат з "Цирконами" "Адмірал Горшков" прибув до ПАР на військово-морські навчання

ЗМІ
Фрегат "Адмірал Горшков"
Російський фрегат "Адмірал Горшков". Фото: AP

Російський фрегат "Адмірал Горшков"Російський фрегат з керованим ракетним озброєнням дальньої дії, який входить до складу 43-ї дивізії ракетних кораблів Північного флоту Росії, що дислокована у м. Сєвєроморську. Корабель названий на честь Героя Радянського Союзу Сергія Горшкова., озброєний гіперзвуковими ракетами "Циркон" 3M22 "Циркон" - російська гіперзвукова протикорабельна крилата. Прийнята на озброєння 4 січня 202322 лютого прибув у південноафриканський порт Річардс-Бей напередодні запланованих військово-морських навчань з Південно-Африканською Республікою і Китаєм.

Про це повідомляє CNN.

Навчання, заплановані на 27 лютого, відбудуться біля узбережжя провінції Квазулу-Натал в районі між затокою Річардс і портом Дурбан, який є основною базою ВМС Південної Африки в Індійському океані.

"Тристоронні навчання будуть зосереджені на протидії загрозам морській безпеці та демонстрації готовності флотів спільно підтримувати регіональний мир і стабільність", — йдеться в повідомленні.

Китай виведе в океан есмінець, фрегат і корабель підтримки, а Південна Африка візьме участь з одним фрегатом і двома кораблями підтримки.

"Очікується, що у спільних навчаннях візьмуть участь близько 350 військовослужбовців Національних сил оборони Південної Африки разом із їхніми російськими та китайськими колегами", — йдеться в повідомленні.

Російські ЗМІ, посилаючись на джерело в оборонній промисловості РФ, повідомляли, що фрегат "Адмірал Горшков" "виконає навчальний запуск гіперзвукової ракети "Циркон" під час спільних навчань з ВМС Південної Африки та Китаю".

Читайте також

"Сьогодні Україна, завтра — Тайвань". Голова МЗС Китаю заявив, що війна "виходить з-під контролю"

Україна поки не фіксувала постачання зброї з Китаю до РФ — Зеленський

Вибір редакції

На початок