У школах Житомира не змінюватимуть формат навчання, а більшість закладів області працюватимуть дистанційно

У школах Житомира не змінюватимуть формат навчання, а більшість закладів області працюватимуть дистанційно

Оновлено
У школах Житомира не змінюватимуть формат навчання, а більшість закладів області працюватимуть дистанційно
Фото: ілюстративне, pixabay.com

Протягом 22-24 лютого заклади освіти Житомира працюватимуть у штатному режимі, а більшість шкіл області – дистанційно.

У Департаменті освіти Житомира повідомили, що ліцеї Житомира працюють у штатному режимі.

"Заклади забезпечують безпечні умови перебування дітей у межах існуючих укриттів. Керівник та всі працівники закладу дотримуються визначеного порядку дій при сигналі "повітряна тривога" та забезпечують безпечні умови перебування. В укриттях діти забезпечені водою, сухим пайком, медикаментами, є іграшки, а також працює психолог", – йдеться у повідомленні.

У школах Коростенської громади два дні діти навчатимуться в дистанційному режимі через загрозу можливих обстрілів та провокацій. Про це повідомила у мережі Facebook Коростенська міська рада.

"23-24 лютого в закладах загальної середньої освіти Коростенської громади навчання відбуватиметься за дистанційною формою", – йдеться у повідомленні.

В Олевській територіальній громаді 22-24 лютого всі заклади освіти теж переводять на дистанційне навчання через можливу загрозу обстрілів Росії у річницю вторгнення. Про це 20 лютого повідомила пресслужба Олевської міської ради.

"З метою збереження здоров'я та життя дітей і педагогічних працівників та у зв'язку з загрозою провокацій та можливих обстрілів військами РФ з 22 лютого по 24 лютого (включно) заклади загальної середньої освіти, дошкільні та позашкільні навчальні заклади переводяться на дистанційну форму навчання. Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ", – йдеться у повідомлені.

Управління освіти і науки Бердичівської міської ради повідомило, що керівники навчальних закладів бердичівської громади вирішили перенести на період з 22 по 24 лютого травневі канікули, оскільки існує ризик того, що через можливі перебої з електропостачанням та Інтернет-зв'язком дистанційне навчання буде неможливим.

"У всіх дошкільних закладах освіти будуть працювати чергові групи для дітей, батьки яких – військові або задіяні у забезпеченні функціонування критичної інфраструктури", – йдеться у повідомленні.

Управління освіти і науки Звягельської міської ради повідомило, що заклади загальної середньої освіти територіальної громади з 22 по 24 лютого працюватимуть в дистанційному форматі, а дитсадки – в режимі чергових груп для дітей, батькам яких немає з ким їх залишити.

З 22 по 24 лютого заклади загальної середньої освіти та позашкільні заклади Малинської громади працюватимуть дистанційно, а дошкільні заклади – у звичному режимі.

З 27 лютого навчання буде продовжено в звичайному режимі.

У коментарі Суспільному керівниця обласного департаменту освіти і науки Наталія Осипович розповіла, що рекомендації Міністерства освіти надіслали всім освітнім закладам Житомирщини, проте кожен по-різному приймав рішення і обирав формат навчання.

"В області 544 школи, з них 51 – працюватиме очно або у змішаному форматі, 16 – на канікулах, 477 обрали дистанційний режим роботи. З 627 дитсадків Житомирщини 89 працюють очно, у 538 організовано роботу чергових груп", – повідомила Наталія Осипович.

ОНОВЛЕНО на 18:00. Додано матеріал кореспондентів Суспільного.

"Ці два дні я свою дитину не буду вести до школи. Страшнувато. Нічого, що дитина пропустить і два дні вдома побуде на самостійному навчанні", – каже житомирянка Олена.

"Так, збираюсь водити дитину до школи! Це набагато безпечніше, ніж бути вдома окремо. Дитина одна не може бути вдома. Вона не пройде в укриття сама. А тут все забезпечено, укриття забезпечено, все в належному стані, відповідальність велика", – вважає житомирянка Тетяна.

"Ще думаємо. Я працюю в закладі освіти і теж чула це повідомлення, але будемо дивитися по ситуації", – каже житомирянка Марта.

Що відомо

  • Міносвіти рекомендує 22-24 лютого вчитися в дистанційному режимі.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок