Перша ракетка України Крутих зазнав поразки у 2-годинному дебютному матчі в основній сітці турніру ATP

Перша ракетка України Крутих зазнав поразки у 2-годинному дебютному матчі в основній сітці турніру ATP

Перша ракетка України Крутих зазнав поразки у 2-годинному дебютному матчі в основній сітці турніру ATP
btu.org.ua

У наступному раунді тенісист зустрінеться в експершою ракеткою світу.

Український тенісист Олексій Крутих зіграв у першому колі основної сітки турніру ATP. Для українця цей матч став дебютним на рівні ATP.

Крутих продовжує очолювати національний рейтинг тенісистів. Олексій встановив новий особистий рекорд - українець посідає 167-ме місце після вдалої кваліфікації турніру ATP у Досі.

Читайте також: Перша ракетка України Крутих переміг тенісиста з Росії і вперше в кар'єрі зіграє в основній сітці турніру ATP

Крутих на початку 2023 року зіграв у дебютному в кар'єрі Грендслемі - Australian Open. Попри це матч першого кола турніру у Катарі став для українця першим на рівні туру ATP.

Суперником Крутих на старті змагань у Досі став Лаєм Броуді. 29-річний британець посідає 147-ме місце у світовому рейтингу.

Для Крутих та Броуді зустріч у першому колі катарського турніру ATP стала першою в кар'єрі. Перед очним матчем українець мав серію з двох перемог, а суперник виграв сім поєдинків поспіль.

Перший матч Олексія Крутих у основній сітці турніру ATP розпочався з програного сету. Стартову партію українець "віддав" супернику без жодного виграного сету. Крутих у першому сеті здійснив дев'ять невимушених та одну подвійну помилку, програвши сет з рахунком 0:6.

На початку другої партії Крутих не реалізував брейкпоїнт за рахунку 40:15 у першому геймі. Українцю це вдалось зробити у сьомому геймі, який Олексій виграв "під нуль", і вперше у матчі вийшов вперед. Однак уже в наступному розіграші британець відіграв брейкпоїнт, зрівнявши рахунок у другому сеті. Зрештою, переможцем у другому сеті став Крутих, який виграв партію з рахунком 6:4.

У вирішальній партії українець в третьому геймі реалізував брейкпоїнт, однак у шостому розіграші британець здійснив зворотній брейкпоїнт. Зрештою, переможець третього сету та матчу визначився на тай-брейку. Ним став Броуді, який виграв тай-брейк з рахунком 2:7. Сама гра тривала 2 години та 30 хвилин.

ATP. Доха, перше коло

Олексій Крутих - Лаєм Броуді (Велика Британія) 1:2 (0:6, 6:4, 6:7)

Переможець цієї пари зустрінеться з експершою ракеткою світу - Даніїлом Мєдвєдєвим.

Хто такий Олексій Крутих

  • 22-річний український тенісист з Києва.
  • Крутих з початку 2022 року зробив ривок у 229 позицій. В останньому рейтингу ATP український тенісист займає 169-е місце.
  • Крутих - чемпіон двох турнірів серії "челенджер": у 2022 році він переміг на змаганнях у Празі та Валенсії.
  • У січні 2023 року Крутих дебютував в основній сітці тенісного Грендслему - Australian Open. Він виграв три матчі у кваліфікації, однак у першому колі поступився аргентинцеві Дієго Шварцману.
На початок