"Мою ногу дивом врятували від ампутації". У Дніпрі травмована пасажирка маршрутки готує позов на компанію-перевізника

"Мою ногу дивом врятували від ампутації". У Дніпрі травмована пасажирка маршрутки готує позов на компанію-перевізника

"Мою ногу дивом врятували від ампутації". У Дніпрі травмована пасажирка маршрутки готує позов на компанію-перевізника
Суспільне Дніпро

Жителька Дніпра Ольга Величко вже майже три місяці у лікарні, їй провели три операції, аби врятувати ногу від ампутації. Суспільному жінка розповіла: травмувалася вранці 30-го листопада, коли їхала на роботу в автобусі на маршруті №146Б.

"Він був битком забитий, от прямо люди на підніжці стояли. Я у нього сіла, двері зачинилися, ми поїхали. Але під час руху раптом відчинилися двері, я не встигла в цей момент за поручень взятися – випала. Обличчям падала, відчула гострий біль – колесо переїхало ногу", — розповіла дніпрянка.

У Ольги виникла кровотеча. Першу допомогу їй надав військовий, який їхав у цьому ж автобусі – наклав турнікет. На місце викликали "швидку", яка забрала жінку до лікарні.

"Мою ногу дивом врятували від ампутації. Зберегли лише завдяки одному параметру – у мене була чуттєва п’ята. Чотири години збирали пінцетом, робили пересадку шкіри", — говорить травмована пасажирка.

Попереду, за її словами, ще тривалий реабілітаційний період, під час якого вона вчитиметься наново ходити.

Відповідальність за безпеку пасажирів, розповідає адвокат В'ячеслав Шестіріков, несе компанія-перевізник.

"Шкоду, завдану працівником при виконанні посадових обов’язків, відшкодовує його роботодавець. Можна заглибитися у питання того, наскільки технічно справним був автомобіль, наскільки, випускаючи на лінію цей транспортний засіб, перевізник виконав вимоги, пов’язані з технічним оглядом перед випуском на лінію, чи справні були двері тощо. Але це все нюанси, які якраз і полягають у тому, що саме перевізник оці всі питання повинен забезпечити", — зазначає адвокат.

За його словами, перевізник може бути звільнений від відповідальності, якщо доведе, що шкода виникла внаслідок умислу або необережності самого потерпілого.

Ольга звернулася до компанії-перевізника, якому належить автобус, з якого вона випала, аби їй допомогли оплатити лікування, на яке вона вже витратила 60 тис. грн. Там, розповідає, її проігнорували. Жінка написала заяву в поліцію та готує позов до суду.

Суспільне надіслало інформаційний запит у поліцію, аби дізнатися, чи розпочато за даним фактом провадження. Також журналісти зателефонували на підприємство за номерами, які вказані у відкритих реєстрах, однак там ніхто не відповів. Надіслали інформацій запит, на відповідь чекаємо.

Читайте також

Випала на дорогу: у Рівному важко травмувалась пасажирка маршрутки

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок