Через ракетні обстріли у Кременчуцькому районі пошкоджені майже 40 житлових будинків

Через ракетні обстріли у Кременчуцькому районі пошкоджені майже 40 житлових будинків

Через ракетні обстріли у Кременчуцькому районі пошкоджені майже 40 житлових будинків
Фото: Суспільне Полтава/наслідки ракетного удару у Кременчуцькому районі 16.02.2023

У Кременчуцькому районі на Полтавщині через ракетні обстріли, які російська армія завдала уночі 16 лютого, пошкоджені приватні будинки та магазин. Нині визначають суму завданих збитків. Про це Суспільному повідомив начальник районної військової адміністрації Олег Лєднік.

Будинки у двох громадах у Кременчуцькому районі пошкоджено через ракетний обстріл Росії, який стався 16 лютого.

"У Піщанській територіальній громаді наразі встановлено пошкодження у 29 житлових будинків з господарськими будівлями, але ця цифра може змінюватися. Також у цій громаді зазнав значних пошкоджень один магазин, який розташований у селі Нова Знам’янка", — каже Олег Лєднік.

За його словами, у селі Рокитне Омельницької громади через обстріл пошкоджено дев’ять будівель. Також один дім у селі Вільна Терешківка.

"На даний час створені комісії, які приймають заявки в територіальних громадах Піщаного та Омельника. Ці питання будуть винесені на сесію громад, а також направлятися до обласної військової адміністрації, де було прийнято рішення про компенсацію 50 відсотків від втраченого майна", — додав Лєднік.

Що відомо

  • Російська армія по Полтавщині випустила ракети у ніч із 15 на 16 лютого. Дві з них поцілили в об’єкти критичної інфраструктури у Кременчуці. Попередньо обійшлося без загиблих і травмованих, повідомляв у своєму Telegram-каналі начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

На початок