Ситуація з грипом та ГРВІ на Черкащині: захворюваність зростає

Ситуація з грипом та ГРВІ на Черкащині: захворюваність зростає

Ситуація з грипом та ГРВІ на Черкащині: захворюваність зростає
Суспільне: Черкаси

З 13 по 19 лютого на Черкащині зафіксували понад п'ять тисяч людей, які захворіли на грип та ГРВІ. З них 297 шпиталізували, повідомив Суспільному головний санітарний лікар області Володимир Папач.

З його слів, серед шпиталізованих більшість пацієнтів віком 30-64 роки (39,0%). Порівняно з попереднім тижнем захворюваність зросла на 12,5%. Утім показник загальної захворюваності на 1,1% нижче від епідемічного порогу по області.

"Шпиталізували 297 людей, це 5,5% від кількості захворілих. Найбільше ушпиталених серед пацієнтів віком 30-64 роки (39,0%)", – додав Володимир Папач.

Найвищі показники захворюваності фахівці зафіксували у Мліївській, Маньківській, Тальнівській, Золотоніській, Шполянській, Драбівській, Ватутінській, Звенигородській, Чорнобаївській (дуже високий рівень інтенсивності), Лип’янській, Христинівській, Лисянській, Жашківській, Тернівській, Мошнівській, Іваньківській (високий рівень інтенсивності) громадах.

За звітний тиждень в області летальних випадків від грипу не зареєстрували.

Що відомо

  • З початку епідемічного сезону в області щеплено проти грипу 3 490 людей, за звітний тиждень – 12.
  • Пік епідемії грипу на Черкащині слід очікувати в лютому-березні. Про це Суспільному розповів керівник обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач. Наразі рівень захворюваності зменшується, однак незабаром медики очікують його зростання.
  • Нині на Черкащині активно циркулює вірус грипу типу А. З-поміж інших типів він вважається найбільш агресивним, який нерідко дає ускладнення для здоров’я людей

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок