У Сумах дівчинка з братом продають свої вироби та допомагають армії

У Сумах дівчинка з братом продають свої вироби та допомагають армії

У Сумах дівчинка з братом продають свої вироби та допомагають армії

Вироби з українською символікою виготовляють сумські діти та понад пів року продають на вулиці. Так збирають на потреби військовим. Кажуть, що вже є понад 25 тис. грн.

Все що продають, каже тринадцятирічна волонтерка Каріна Березинець, вони роблять власноруч. Крім поробок, разом з іншими дорослими волонтерами, виготовляють окопні свічки, плетуть маскувальні сітки.

Також із мамою, говорить дівчинка, вдома готували солодощі і відправляли у шпиталь: "Виготовляємо мило, брошки, наліпки, браслети, резинки і продаємо кожної п’ятниці після уроків. – І скільки вже назбирали? (кор.) – Близько 25 тис. грн десь. Будемо збирати до нашої Перемоги. – А куди гроші витрачаєте? (кор.) – Ми назбирали вже на більше ніж 200 пар шкарпеток, ми віддаємо їх волонтерам, а волонтери надсилають їх військовим. Також відправляли на тепловізор, на автомобіль також на початку осені 4 шини відправили військовим.

У Сумах дівчинка з братом продають свої поробки та допомагають армії
Суспільне Суми

Десятирічний Іван Гамолін – двоюрідний брат Каріни. Каже, що робить наліпки та варить мило, а ще – створює малюнки-обереги для солдатів: "Хтось купляє, хтось повз проходить, хтось каже, що вже допомагає. – А чому ти цим зайнявся? (кор.) – У мене воює тато".

Каріна каже, що почали збирати гроші для воїнів ЗСУ на початку літа. До їхнього волонтерства тоді доєдналося іще восьмеро товаришів зі школи, у якій вони навчають, але нині вони з Ванею залишилися удвох.

Читайте також

  • З футболу — на захист країни: сумський спортсмен Олександр Бондаренко розповів про свій військовий досвід

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок