На Одещині тривають ремонтні роботи електромережі та графіки відключень

На Одещині тривають ремонтні роботи електромережі та графіки відключень

На Одещині тривають ремонтні роботи електромережі та графіки відключень
Ремонт мережі. Ілюстративне фото: unsplash

На магістральних мережах Одещини, які були неодноразово атаковані ракетами та дронами, без вихідних тривають ремонтні роботи. В Одесі та Одеському районі діють графіки відключень. Про це 19 лютого повідомили в НЕК "Укренерго".

У повідомлені зазначили, що в Одесі та Одеському районі вимушено застосовуються відключення світла за графіком через мережеві обмеження. Загалом, споживання електроенергії на сьогодні є найнижчим за весь тиждень, що є характерним для ранку неділі. Дефіциту потужності в енергосистемі немає.

Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що через руйнування інфраструктури на Одещині, пропустити 100% електроенергії немає можливості. Проте протягом кількох тижнів "вузькі місця" в енергомережі планують усунути.

З 9 лютого на Одещині почали діяти нові графіки відключень електроенергії. Споживачів розподілили на шість груп. Ознайомитись з графіками можна за посиланням.

В Одеській області 20 лютого не вимикатимуть світло добу, оскільки енергетики проводитиму заміри споживання електроенергії, повідомили в ДТЕК Одеські електромережі.

Читайте також

  • В Одесі енергетики завершили роботи на лінії, що живить Приморський та Київський райони
  • Яка ситуація зі світлом в Одесі та області: відповідає гендиректор одеського ДТЕК
  • В Одеській області можуть відключати світло за графіком, але менше, ніж раніше — Галущенко

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок