19 лютого на Полтавщини не відключатимуть світло

19 лютого на Полтавщини не відключатимуть світло

19 лютого на Полтавщини не відключатимуть світло
Ілюстративне фото: pexels

У Полтавській області 19 лютого не планують застосовувати графік погодинного відключення електрики. Про це повідомили на сайті "Полтаваобленерго".

На 19 лютого НЕК "Укренерго" не довело ліміти потужності для Полтавської області. Через це відключення електропостачання в області застосовувати не планують.

Відключення можуть робити тільки у разі аварійних ситуацій.

Що відомо

  • Графік відключень електрики за шістьма чергами планують застосовувати від 14 лютого. Це у разі, якщо цього дня не проводитимуть заміри електроспоживання, які анонсували раніше. Новий розподіл на черги можна переглянути за посиланням.
  • Із 20 жовтня 2022-го року в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.
  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.
На початок