Поранені під час ракетного удару в Хмельницькому знаходяться на амбулаторному лікуванні

Поранені під час ракетного удару в Хмельницькому знаходяться на амбулаторному лікуванні

Поранені під час ракетного удару в Хмельницькому знаходяться на амбулаторному лікуванні
Фото: Суспільне Хмельницький.

Чоловік та жінка, які дістали поранення пі час ракетного удару, якого було завдано військовими РФ по Хмельницькому 18 лютого, знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Про це Суспільному розповів директор Хмельницької обласної лікарні Яків Цуглевич.

"Чоловік, який отримав осколкове поранення ноги, був доставлений у Хмельницьку обласну лікарню. Після надання медичної допомоги, пацієнт направлений на амбулаторне лікування", — каже Цуглевич.

Жінка, як повідомив у марафоні "Єдині новини" начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій, під час ракетного удару знаходилася біля будинку та дістала ушкодження від падіння дверей, вибитих вибуховою хвилею. Вона, за словами начальника управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради Бориса Ткача, зверталася у травмпункт Хмельницької міської лікарні.

"Двері, які вибило вибуховою хвилею, впали на неї, вдарили по голові. Струсу не має, є шишка. Після наданої медичної допомоги, жінка пішла додому, лікуватиметься амбулаторно", — каже Ткач.

Що відомо

  • 18 лютого у Хмельницькому після оголошеної повітряної тривоги пролунали два вибухи. Одна ракета влучила у військовий об'єкт, ще одне влучання було поблизу зупинки громадського транспорту.
  • Внаслідок ракетної атаки з боку Російської Федерації двоє людей отримали поранення. Як повідомив Хмельницький міський голови Олександра Симчишина, це чоловік та жінка, їх ушпиталили, їхньому життю нічого не загрожує.
  • Також внаслідок ракетного удару пошкоджені будинки, де повибивало майже п’ятсот вікон. Пошкоджено три навчальних заклади та низку комерційних об'єктів.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок